Увага! Конкурс

Відділ культури і туризму Світловодської районної державної адміністрації оголошує конкурс на посади директора комунального закладу “Світловодський районний Будинок культури”, директора комунального закладу “Світловодська районна бібліотека” та директора комунального закладу “Захарівський музей історії”.

До участі у конкурсі запрошуються особи, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Конкурс проходитиме у 3 етапи: подання документів кандидатами на посаду керівника комунального закладу; добір кандидатів на посаду керівника комунального закладу; призначення органом управління керівника комунального закладу.

Учасники конкурсу подають такі документи: заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних, відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”; автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу, контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку; відомості про наявність чи відсутність судимості; копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми; мотиваційний лист довільної форми.

Конкурсна процедура триває з 01 січня до 28 лютого 2017 року включно.

Документи на конкурс приймаються впродовж 30 днів із дня оголошення конкурсу за адресою: вул. Павлівська, 38, м. Світловодськ.

Довідка за телефоном (05236)29741.

Поширити
"Вісті Світловодщини"