В наступному навчальному році освітня мережа району буде збережена

   22 травня відбулося засідання постійних депутатських комісій – депутати обговорювали питання порядку денного чергової сесії, що має відбутися 26 травня, серед яких – «Про затвердження фактичної мережі освітніх закладів району на 2020-2021 навчальний рік».

Перед засіданням комісії голова районної ради Роман Домбровський провів конструктивну нараду із сільськими головами, де вкотре поставив на обговорення питання про фінансову ситуацію, що склалася в освітній галузі. Після годинного обговорення районна рада, районна державна адміністрація та сільські голови, все ж, зійшлися на тому, що освітню мережу скорочувати не будуть, а утримуватимуть  її спільно. Зміни відбудуться лише в Озерському та Захарівському НВК. Там, через відсутність учнів, у наступному навчальному році не буде по одному класу в кожному закладі.

На засіданні постійних депутатських комісій перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Гаврилюк озвучила депутатам, які кошти на ці цілі готові виділити сільські ради у своїх бюджетах, а які будуть додатково виділені із районного бюджету.

Більше про це читайте в газеті «Вісті Світловодщини» №22 від 28.05.2020р.