В області активізують роботу із запобігання незаконним вирубкам лісосмуг

339

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко провів нараду щодо запобігання несанкціонованим рубкам у полезахисних смугах області. У нараді взяли участь директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Олександр Ковтунов, заступник начальника головного управління Нацполіції в області Дем’ян Таршин, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко та інші.

На початку наради Сергій Кузьменко зауважив, що протягом року в області реалізовувався план спільних заходів зі збереження полезахисних смуг та лісових насаджень, проведено значний обсяг робіт. Зокрема, здійснювалися рейди із запобігання рубкам і усунення порушень із незаконної торгівлі деревиною. Проте факти свідчать що, дерева у лісах і полезахисних смугах продовжують вирубувати.

Керівники підрозділів доповіли про роботу владних структур із запобігання несанкціонованим рубкам у полезахисних смугах області, повідомили про факти наймасштабніших вирубок дерев, а також про розміри збитків, їх відшкодування та притягнення порушників до відповідальності. Сергій Кузьменко наголосив на необхідності активізації роботи щодо протидії незаконному вирубуванню лісосмуг.

За інформацією офіційного сайту облдержадміністрації.

Поширити
"Вісті Світловодщини"