В області відзначили День місцевого самоврядування

7 грудня в Україні традиційно відзначається День місцевого самоврядування. З нагоди цього свята у приміщенні Кіровоградського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Кропивницького відбулися урочистості, у яких взяв участь голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко.

259

Це знакове свято зібрало в одну велику родину представників органів місцевого самоврядування, депутатів рад усіх рівнів, керівників підприємств, голів квартальних комітетів, ветеранів самоврядної ниви і журналістів.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.

– Шановні друзі! Прийміть мої найщиріші привітання з Днем місцевого самоврядування! Стаття 5 Конституції України говорить, що єдиним джерелом влади в Україні є народ! Сьогодні в цьому залі сидять представники цього народу.

Люди, які взяли на себе найвищу відповідальність – виконувати повноваження народу та держави. Я хочу висловити всім вам слова великої подяки. Дякую депутатському корпусу всіх рівнів за роботу, відкритість до людей. Я гордий тим, що в нас є суспільство, яке хоче взяти на себе відповідальність, вивчити та вирішити проблеми, які є в нашій області. Дякую працівникам виконавчих апаратів, сільських, селищних і районних рад, адже ви передаєте найкращі традиції місцевого самоврядування з року в рік. Хай Бог вас оберігає, хай у ваших сім’ях, колективах і територіях буде злагода!

За доброю традицією, працівників місцевого самоврядування відзначили Почесною грамотою та Подякою Кіровоградської обласної ради та вручили цінні подарунки. Грамотою Кіровоградської обласної ради нагороджено депутата Світловодської районної ради, голову фермерського господарства «Колос» Тетяну Адактуєву, секретаря Миронівської сільської ради Тетяну Літвінову, секретаря Іванівської сільської ради Олену Бабенко, начальника управління соціального захисту населення Світловодської міської ради Ірину Котенко. Почесною грамотою Кіровоградської обласної ради нагородили першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світловодської міської ради Олену Балюк.

Після нагородження для всіх присутніх відбувся святковий концерт за участі народного ансамблю бального танцю «Конвалія» та місцевих вокалістів.