В облдержадміністрації підсумували стан справ у сфері цивільного захисту та техногенної і пожежної безпеки області

Протягом 8-15 квітня в області проходила комплексна перевірка виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб. Перевіряючих приймали і на Світловодщині.
У понеділок під керівництвом голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка, за участі першого заступника Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олега Мельчуцького, який очолює відповідну комісію, заступників голови ОДА і керівників відповідних структурних підрозділів, представників управління ДСНС в області, а також членів комісії та очільників територій області відбулася нарада,учасники якої, підбили підсумки комплексної перевірки.
Про проходження перевірки доповів заступник директора департаменту запобігання надзвичайних ситуацій апарату ДСНС України – заступник голови комісії Павло Афанасьєв. Він, зокрема, поінформував, що під час роботи комісії було детально перевірено систему оповіщення, стан захисних споруд, розташованих на території області, стан радіологічного та хімічного захисту, систему екстреної медичної допомоги, роботу спеціалізованих служб цивільного захисту, перевірено ефективність дій цих служб шляхом виконання практичних ввідних тощо.
Перший заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олег Мельчуцький зауважив, що основні недоліки, виявлені комісією, стосувалися, насамперед, організаційних питань системи цивільного захисту області, але в цілому стан виконання заходів цивільного захисту обласної державної адміністрації оцінено «добре», діяльність ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту обмежено відповідає встановленим вимогам. Загальна оцінка стану виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту, з урахуванням оцінок усіх перевірених адміністративно-територіальних одиниць – задовільно.
За підсумками наради голова облдержадміністрації доручив керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації спільно з управлінням ДСНС України в області та органами місцевого самоврядування невідкладно відпрацювати зауваження комісії та усунути виявлені нею недоліки: «Місцеві органи влади повинні усвідомити, що їх відповідальність – це не лише благоустрій, школи, садки та дороги, а й цивільний захист населення. Держава та органи місцевого самоврядування повинні гарантувати безпеку життєдіяльності населення», – наголосив Сергій Кузьменко.

Поширити
"Вісті Світловодщини"