В УКДІ – новий керівник

19 липня в актовій залі управління каналу Дніпро-Інгулець відбулося представлення новопризначеного начальника управління каналу Панченка Олександра Сергійовича.

565
Олександр Панченко приймає від Віктора Бурлаки символічний ключ
Олександр Панченко приймає від Віктора Бурлаки символічний ключ
Олександр Панченко приймає від Віктора Бурлаки символічний ключ
Олександр Панченко приймає від Віктора Бурлаки символічний ключ

У заході взяли участь начальник управління вод­­них ресурсів Держ­­водагентства України Ольга Ли­сюк, начальник Кі­ро­воградського управління Обл­водресурсів Ігор Житомирський, заступник начальника Кіровоградського управління Облводресурсів Катерина Гайдук, начальник Олександрійського МУВГ Василь Вольф, голова Світловодської ра­йон­ної державної адміністрації Сергій Твердовський, голова районної ради Роман Домбровський, Великоскельовський сільський голова Сергій Могильний та працівники управління каналу.

Представлення розпочала Ольга Лисюк. Вона зачитала наказ про призначення Олександра Панченка на посаду начальника управління каналу Дніпро-Інгулець з 13 липня 2017 року. Пані Ольга щиро привітала новопризначеного керівника, побажала йому великих звершень і досягнень в роботі, а також щиро подякувала колишньому начальнику УКДІ, а нині – заступнику начальника Віктору Бурлаці за сумлінну багаторічну роботу.

На заході звучало багато привітань і побажань на адресу Олександра Панченка. Голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський та голова районної ради Роман Домбровський, зокрема, висловили впевненість в тому, що управління УКДІ перейшло в надійні руки, адже Олександр Панченко досить довгий час працює у цій організації, добре знає колектив, роботу, якою буде займатися, а також висловили сподівання на подальшу тісну співпрацю.

Звертаючись до новопризначеного керівника, Віктор Бурлака, який очолював управління каналу Дніпро-Інгулець з початку його будівництва і до наших днів, вручив своєму послідовнику символічний ключ – символ господаря території.

На завершення Олександр Панченко подякував за привітання та високу довіру, та у свою чергу висловив сподівання на подальшу плідну спільну роботу.

Після урочистої частини новопризначений керівник провів для гостей управління екскурсію по водовипускній споруді і головній насосній станції.

Світлана Калугіна.

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.