Вчимося жити разом

Саме під такою назвою 11 грудня на базі Микільської школи пройшов семінар-тренінг для вчителів Світловодського району, які викладають предмет «Основи здоров’я». Семінар провели методист КЗ «Районний методичний кабінет» Олександр Адамов та керівник РМО вчителів предмету «Основи здоров’я» Альона Молчанова.

351
Семінар освіта

Семінар освіта

Захід проходив з метою методичної підготовки педагогів, ознайомленням з процедурою і ресурсами. Як приклад, методисти та вчителі вибірково опрацювали уроки-тренінги для учнів 1-4 та 5-11 класів.

Після знайомства учасникам презентували проект «Вчимося жити разом», який реалізовується на Кіровоградщині у 2017-2018 р. Вчителі ознайомилися з концепцією життєвих навичок і тренінговими методами навчання для формування соціальної компетентності, орієнтованої на збереженні здоров’я, дізналися про вправи для створення доброзичливої атмосфери і продуктивної роботи у групах. Педагоги мали змогу й самі об’єднатися в групи і продемонструвати тренінгові вправи. Кожен мав змогу висловити свою думку про розвиток соціальних навичок «Вчимося жити разом» у контексті Нової української школи.

Організатори та учасники семінару-тренінгу висловлюють вдячність директору Микільської школи – Валентині Томєвій за теплий прийом та комфортні умови проведення заходу.

Поширити
"Вісті Світловодщини"