Великдень у Григорівському дошкільному закладі «Ромашка»

Великдень – це початок нового і чистого, усвідомлення того, що відбулося колись на Землі велике диво. Великдень для дітей – це, перш за все, знайомство з історією, а вихователі нашого дошкільного закладу вчать їх традицій святкування цього свята.

 

Під час Великодніх свят у Григорівському дошкільному закладі “Ромашка” діти продовжували вивчати традиції та обряди українського народу. Цілий тиждень вихователі Людмила Нечай та Людмила Явтенко, разом зі своїми вихованцями знайомилися з цим чудовим святом, разом розглядали ілюстрації, писанки, переглядали відеофільми. Працівники дошкільного закладу виховують любов до свого народу, повагу до його традицій, минулого і сучасного, розвивають інтерес до народознавства, символіки та атрибутики писанкарства, крашанки та їх різновидів. Закріплюють уявлення, знання дітей про давнє, величне християнське свято Великдень і народні традиції його святкування. Діти навчилися ліпити, оздоблювати крашанки кольоровим папером, малювати та розписувати писанки.

 

Також вихователі навчили дітей пророщувати пшеничку у яєчній шкарлупці, заздалегідь розфарбованій у вигляді курчат. Діти щодня наглядали за ними та поливали, і у «курчаток» виросли гарні, зелені чубчики.

Протягом тижня діти отримували величезне задоволення від того, що вони теж можуть долучитися до підготовки святкування “Великодня”.

Юлія Даценко, завідуюча Григорівським дошкільним закладом «Ромашка».