Великоскельовська медамбулаторія відкрила свої двері для відвідувачів (фотозвіт)

21 березня з робочим візитом на Світловодщині перебував голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко. Метою його приїзду було відвідати Великоскельовську медамбулаторію, яка збудована в рамках реалізації реформи сільської медицини, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, і на минулому тижні відкрила двері для пацієнтів.

Сергія Кузьменка супроводжували голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський, заступник голови райдержадміністрації Володимир Похілов,  заступник голови районної ради Олексій Шаповал та головний лікар КНЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Світлана Березюк.

На той час у медамбулаторії було людно. Зранку привели вихованців Великоскельовського дошкільного закладу, аби перевірити у них щеплення. Люди зрілого віку міряли свій тиск, дехто здавав аналіз крові на вміст цукру.  Тож Сергій Кузьменко мав змогу не лише перевірити роботу новозбудованого медичного закладу, а й поспілкуватися із місцевими жителями.

Більше – в газеті «Вісті Світловодщини» №13 від 28.03.2019р.

Поширити
"Вісті Світловодщини"