«Вересневі самоцвіти»

348
Вересневі самоцвіти

Вересневі самоцвіти

В перший жовтневий день в селі Павліка, завершило свою ходу районне свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти», цього року присвячене 135-річчю утворення українського професійного театру, яке протягом тижня, з 25 вересня по 1 жовтня крокувало Світловодським районом.

До зеленої садиби «Зимівник Павлюка», завітали народний вокальний ансамбль «Відлуння» у складі: керівник Олександр Безуглов, концертмейстер Василь Кузьменко, Микола Чорновол, Петро Кицманюк, Олександр Меташоп, а також провідний методист з театрального жанру Ольга Тітова, Олена Куциба, директор районного Будинку культури Надія Грижунова та провідний методист районної бібліотеки Тетяна Швець.

З різних куточків Павлівки зібралися глядачі. Ми із захопленням слухали українські пісні у виконанні «Відлуння». Розкішним вінком вони переплелися з душевними словами вітань від Ольги Тітової на адресу бібліотекарів, вчителів, людей поважного віку, усіх присутніх.

З великою цікавістю ми відвідали саму хату і послухали розповідь Тетяни Швець про історичні факти та людей, які допомогли її оформити.

Жителі Павлівки дуже вдячні, що на цьому кутку відкрили зелену садибу з такою поетичною та історичною назвою – «Зимівник Павлюка», де вже проводяться мистецькі заходи. Ми з цікавістю будемо чекати на подальші творчі зустрічі.

З повагою до творчих людей Марія Помінчук.

Поширити
"Вісті Світловодщини"