Верховна Рада зустрічала юних парламентарів

8 травня, в рамках робочої поїздки на Світловодщину, народний депутат України Олесь ДОВГИЙ зустрівся з представниками дитячого парламенту Світловодського району та запросив їх відвідати Верховну Раду. А вже 6 червня наші юні парламентарі на власні очі побачили скіфське золото та побували у Верховній Раді України.

На запрошення Олеся Довгого відгукнулися усі члени Світловодського парламенту дітей, а також переможці олімпіад та конкурсів.

Цього дня вони не тільки зустрілися з Олесем Станіславовичем та відвідали Верховну Раду, а й побували у Києво-Печерській Лаврі, Музеї історичних дорогоцінностей та мали нагоду прогулятися Майданом Незалежності. Насичений подіями, цікавими зустрічами та відкриттями день не просто залишив добрий спогад, а й, певно, надихнув юних парламентарів на активну роботу.

Учасники поїздки щиро дякують усім, хто організував цю поїздку. В першу чергу, звичайно, народному депутату України Олесю Довгому, який не лише дотримався обіцянки, запросивши дітей на екскурсію до Верховної Ради, а й доклав зусиль, аби урізноманітнити програму їхнього перебування у Столиці. А ще Світловодській районній державній адміністрації та відділу освіти, молоді та спорту РДА, які зробили усе необхідне, аби поїздка відбулася.

Ніна СОКУРЕНКО