Веснянка-2019 – свято краси і грації

2 березня у Світловодському міському спортивному комплексі імені А. Тузовського відбувся 10-ий ювілейний чемпіонат з художньої гімнастики «Веснянка».

У цьогорічних змаганнях взяли участь спортсменки з Яготина, Черкас, Золотоноші, Кропивницького, Олександрії, Кривого Рогу, Кременчука і звичайно, Світловодська. Загалом близько 140 учасниць у різних вікових категоріях 2002-2015 року народження.

У церемонії нагородження взяли участь помічник-консультант народного депутат Олеся Довгого Марина Саакян та директор КДЮСШ м. Світловодська Василь Мороз, які щиро привітали учасниць чемпіонату, побажали їм наснаги та успіхів у досягненні мети. Переможці отримали медалі та подарунки.

Художня гімнастика надзвичайний вид спорту – краса і грація, оманлива легкість і невимушеність, бо лише спортсменки та тренери знають, наскільки це важкий, жорсткий, а часом і жорстокий вид спорту.

Не зважаючи на труднощі, інколи сльози, дівчатка виступили достойно – без сумніву головні перемоги ще попереду.

Світловодщину представляли 14 учасниць у вікових категоріях 2004-2012 років народження. Золото завоювали Марія Сидяк (2011 р.н.), Вероніка Іванютіна (2010р.н.), Аліна Шевченко (2009р.н.), Влада Смоляр (2005р.н.), Єлизавета Лісовенко (2004 р.н.); срібні медалі вибороли Аріна Чорна (2012р.н.), Аріна Захарченко (2011р.н.), Марія Сичевська (2011р.н.), Анна Сич (2009р.н.), Вікторія Кисличенко (2007 р.н.), Марія Остояч (2006 р.н.); Анастасія Василенко (2005 р.н.); Злата Христенко (2004 р.н.); бронзові медалі у Уляни Стороженко (2011р.н.), Анни Безуглої (2011р.н.), Ангеліни Смотрової (2009 р.н.), Стефанії Руденко (2009 р.н.).

За результатами змагань ІІІ юніорський розряд виконали Аріна Чорна, Аріна Захарченко, Уляна Стороженко та Вероніка Іванютіна. І юніорський розряд виконали Стефанія Руденко та Анна Сич. ІІІ дорослий розряд у Аліни Шевченко та Марії Остояч. Вітаємо дівчат з перемогами та бажаємо нових досягнень у спорті.

Організатори щиро дякують Сергію Близнюку ТОВ «Світловодський завод адсорбентів» та Олександр Дзюник магазин «МайстерТех» за підтримку в підготовці цьогорічної «Веснянки». Керівник відділення художньої гімнастики м. Світловодська Софія Стаценко висловлює щиру вдячність своїм вихованцям та їхнім батькам, які доклали максимум зусиль, аби цей спортивний захід пройшов на достойному рівні. Окремі слова подяки адресуються народному депутату України Олесю Довгому, який придбав акрилові дзеркала для спортивної зали, де тренуються наші зірочки.

Ніна Сокуренко.

Поширити
"Вісті Світловодщини"