Весняночка-2018

284

25 березня у приміщенні Спортивного комплексу імені А. М. Тузовського проходило справжнє свято грації та весняної краси – ІХ Чемпіонат з художньої гімнастики серед юніорів «Весняночка – 2018».

Софія та Анастасія Письменні – володарки срібної та золотої медалей.

У цьому році, за підтримки директора КДЮСШ Василя Мороза, директора Спортивного комплексу ім. А. М. Тузовського Володимира Лисака, незважаючи на примхи погоди, адже дату проведення через складні погодні умови двічі переносили, Чемпіонат з художньої гімнастики серед юніорів «Весняночка-2018», все ж таки, успішно відбувся.
У заході взяли участь команди зі Світловодсь­ка (КДЮСШ №1, тренер Софія Стаценко), Кременчука (КДЮСШ №1, тренери Аліса Селезньова, Світлана Горбань та Ірина Смірнова), Олександрії (СК «Грація», тренер Аліна Шульга), Кропивницького (СК «Верея», тренер Вікторія Фесюк) та Черкас (СК «Надія України», тренер Тетяна Широкопояс) – загалом сім команд, 72 учасники, де наймолодшій гімнастці, тільки уявіть, всього 4 роки.

На килимі учасниці демонстрували свою майстерність у виступах з булавами, обручем, м’ячем та гімнастичною стрічкою, чим викликали бурхливі овації та щире захоплення у вболівальників і простих глядачів.

Приємно відзначити, що кожна команда завоювала повний комплект медалей, серед яких 3 золоті медалі у світловодчанок Анастасії Письменної, Софії Єлізарової та Марії Остояч. Срібні медалі у Софії Письменної, Аріни Чорної, Вероніки Іванютіної, Аліни Шевченко і Анастасії Василенко. Бронзу завоювали Анна Сич, Уляна Стороженко, Ангеліна Смотрова, Анна Бондарцова, Стефанія Руденко, Єлизавета Лісовенко, Злата Христенко і Влада Смоляр. Вдало дебютували Аріна Чорна, Уляна Стороженко та Вероніка Іванютіна, які отримали заслужені відзнаки.

У церемонії нагородження взяли участь директор Світловодської КДЮСШ №1 Василь Мороз, директор Світловодського спортивного комплексу ім. А. М. Тузовського Володимир Лисак та помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко, які привітали спортсменок з перемогами та побажали їм нових досягнень у спорті.

– Користуючись нагодою хочу сердечно подякувати батькам наших гімнасток, які взяли активну участь в організації заходу та поклали на себе левову частку обов’язків, з якими успішно впоралися, – говорить Софія Стаценко.

Ніна Сокуренко.

Поширити
Відповідальний секретар редакції газети «Вісті Світловодщини», журналіст.