Ветеранська організація підвела підсумки 2017 року

12 грудня відбулося засідання президії Світловодської районної організації ветеранів України, у якому окрім голів первинних ветеранських організацій та членів президії, взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Володимир Похілов та заступник голови районної ради Олексій Шаповал.

264

Перед присутніми виступила відповідальний секретар районної організації ве­теранів України Ольга Тітова (на знімку). Вона підвела підсумки роботи організації, яка у 2017 році вже відзначила свій 30-річний ювілей від дня створення.

У 2017 році було поновлено Угоду спів­праці між районною державною адміністрацією, районною радою, районною організацією ветеранів України та Угоду про співпрацю між районним територіальним центром, районною бібліотекою, районним Будинком культури та районною організацією ветеранів України.

Світловодська районна організація ветеранів України – одна із найбільших громадських організацій, яка налічує понад 4 тис. ветеранів різного віку і категорій. У 12 сільсь­ких Будинках культури успішно працюють любительські клуби та об’єднанням ветеранів, де працівники культури організовують цікаві зустрічі. Цього року, за ініціативи директора районного територіального центру Дарії Ільїної, соціальні робітники, голови первинних ветеранських організацій та працівники культури сіл Подорожнє, Глинськ, Григорівка, Микільське, Велика Андрусівка та Павлівка провели відбіркові тури конкурсу «Супер-бабуся», а 1 грудня відбувся фінал цього конкурсу. В усіх первинних ветеранських організаціях продовжує реалізовуватися обласна програма «Зірка пам’яті».

Ольга Тітова також щиро привітала голів первинних ветеранських організацій із зимовими святами.

– Таких активних, ініціативних, молодих душею людей ще треба пошукати. Вони є не тільки наставниками для молоді, а й надійними помічниками тим, хто потребує їхньої допомоги.

Сьогодні у мене є чудова можливість сказати теплі слова вдячності ветеранам війни, праці, пенсіонерам, і в першу чергу нашим головам первинних ветеранських організацій за вклад у розвиток своєї громади, розвиток району, за багаторічну добросовісну працю, доброту і мудрість, – сказала Ольга Володимирівна.

23 роки очолює Подорожненську ветеранську організацію Ганна Іванівна Бандурович, 20 років – Павлівську – Зінаїда Федорівна Чернієнко, 15 років – Миронівську – Володимир Якович Олещенко, 13 років – Великоскельовську – Варвара Олексіївна Нікушкіна, по 12 років очолюють: Григорівську – Галина Володимирівна Мельник та Великоандрусівську – Марія Миколаївна Вищепан, 10 років – Микільську – Юрій Олексійович Копай, 6 років – Іванівську – Світлана Іванівна Михайлова та 5 років – Захарівську – Любов Семенівна Шкирай. По два роки працюють голови Озерської та Глинської ветеранських організацій Василь Ілліч Якуша та Ганна Іванівна Залю­бовська.

Користуючись нагодою, Ольга Тітова представила загалу новообраного голову первинної ветеранської організації села Федірки. Це освітянин з поважним і педагогічним, і керівним стажем, депутат районної ради Микола Ілліч Хоменко.

– З моменту створення Глинської первинної ветеранської організації, 28 років її очолювала Надія Леонтіївна Шейко.

Це наша легенда. За всі добрі справи вона отримала звання Почесний житель с. Глинськ, її ім’я занесено до Книги Пошани Світловодського району.

В районі працюють волонтерські групи «Діти – ветерану» та «Ветеран – ветерану», які допомагають тим, хто потребує допомоги.

Цієї осені проводилася заготівля овочів для лікувальних закладів та для воїнів АТО. Добре, що є у людей чим поділитися, і вони радо надають допомогу і медичним закладам, і українській армії. Але ніяк не вирішується питання виділення коштів для статутної діяльності організації.

Ольга Тітова висловила слова подяки керівникам району – голові Світловодської районної державної адміністрації Сергію Твердовському та голові районної ради Роману Домбровському за повагу і увагу до ветеранів, за постійну підтримку.

Слова вдячності за роботу, яку виконують голови первинних ветеранських організацій, висловили у своїх виступах заступник голови районної державної адміністрації Володимир Похілов та заступник голови районної ради Олексій Шаповал. Вони також привітали зі святами учасників засідання та побажали їм міцного здоров’я і плідної співпраці у прийдешньому році.

Активних учасників ветеранського руху керівники відзначили спільними вітальними грамотами.

Після нагородження та привітань перед присутніми виступили фахівці організацій, відділів управлінь та закладів, орієнтованих на соціальний захист ветеранів.

По завершенню робочої частини засідання зігрітих привітаннями та колядками, якими вітали голів ветеранських організацій артисти районного Будинку культури, представники старшого покоління мали змогу обмінятися новинами та обговорити почуте за чашкою чаю.

Поширити
Відповідальний секретар редакції газети «Вісті Світловодщини», журналіст.