«Від щирого серця даруємо пісню»

З метою популяризації та поширення аматорського мистецтва Світловодський районний Будинок культури присвятив другу половину осені мистецькій акції від села до села «Від щирого серця даруємо пісню».

377

Виступи аматорів відбулись просто неба у найвіддаленіших маленьких селах району – Сніжково, Арсенівка, Семигір’я, Аудиторівка, Вільне (Свердлівка), Талова Балка, Олексіївка, Золотарівка, Кобзарівка, Яремівка, Оврагове, Калантаїв, Нагірне.

Нас просто переповнювали емоції від щирості та гостинності жителів цих сіл. Добрим словом і українською піснею ми намагались створити людям свято та створити позитивні емоції, а вони відповідали нам щирими оплесками.

Після закінчення концерту ми разом співали українські народні пісні, навіть танцювали, спілкувались і всі висловлювали свої побажання, щоб якомога частіше до них приїздили з концертами.

Мистецька акція та мета, яку ми ставили перед собою – дійти до кожного жителя громади, щоб українська пісня сколихнула людські серця, дала надію і сподівання на краще – повністю себе виправдала. Тож висловлюю вдячність своїм колегам – працівникам сільських закладів культури – за допомогу та сприяння в організації проведення концертів.

Творчі колективи Світловодського районного Будинку культури і надалі будуть плідно працювати над поповненням скарбниці надбань аматорського мистецтва для духовного збагачення жителів нашого району.

Любов Воловик, методист з вокально-хорового жанру.

Поширити
"Вісті Світловодщини"