«Від щирого серця даруємо пісню»

9 червня Світловодський районний Будинок культури продовжив мистецьку акцію «Від щирого серця даруємо пісню».

В цей день всі святкували міжнародне свято друзів. Команда Світловодського районного Будинку культури привітала усіх друзів з цим прекрасним святом та побажала добра, миру, світлого майбутнього, і звісно ж найщиріших і вірних друзів по життю!

В цей святковий день усіх присутніх вітали вокально-інструментальні гурти Світловодського районного Будинку культури «Без турбот» та «Відчуй сонце».
Гурт «Відчуй сонце» (анг. Feel the sun) з’явився у липні 2017 року на теренах гурту «темні небеса» м. Світловодська та за участі колишніх учасників музичних проектів для виконання як кавер-версій відомих західних і українських рок-гуртів, так і власних. Група складається з 5 учасників: Андрій Виніченко – керівник гурту,барабани, Денис Боровський – гітара, Дмитро Сорока – вокал,бас гітара, автор пісень, Іван Жаровкін – гітара, Ганна Шаєнко – вокал. Вони не тільки талановиті, але й справжні друзі вже багато років – разом займаються однією улюбленою справою, створюють дивовижну музику та радують оточуючих своїми талантами. Кожен учасник гурту по своєму унікальна постать.

Вокально-інструментальний гурт «Відчуй сонце» полюбляє експериментувати з різними формами, музичними інструментами та музичними напрямками. Гурт «Відчуй сонце» – це гурт з особливою енергетикою і драйвом. Звучання музики багатогранне: як акустичне так і традиційно рокове. Тематика пісень: людська душа, кохання, природа, осінь, переживання людської особистості та її місце в суспільстві та часі. Кожен учасник намагається максимально доповнити загальний вигляд і звучання своєю харизмою та грою на інструменті. Андрій Виніченко розповів про перший виступ гурту. «Коли ми грали перші концерти де нас ніхто не знав та не чув, першочерговим
нашим завданням було максимально «підірвати» людей з перших пісень, бо інакше виступати було не кайфово. Думаю що тим і брали глядачів».

У команди вже чимало концертів у нашому рідному місті та поза його межами його. Вокально-інструментальний гурт «Без турбот» був створений в жовтні 2017року. Група складається з 5 учасників: Семен Коршенко – барабани, Максим Дудін – бас-гітара, вокал, Вадим Шашков – соло-гітара, Ілля Коршенко – ритм-гітара, та керівник гурту – Денис Боровський.

Перший великий виступ пройшов саме 9 червня. Глядачі тепло зустріли команду, про що свідчили щирі оплески та захоплення.

Любі українці, люба Світловодщино!
Світловодський районний Будинок культури, ще раз вітає усіх з міжнародним святом друзів та бажає щирих почуттів, радості, світлих мрій про майбутнє.

Наступний концерт відбудеться 22 червня 2018 року о18:00 на Обеліску Слави.

Поширити
"Вісті Світловодщини"