«Від щирого серця даруємо пісню»

Світловодський районний Будинок культури з метою популяризації та поширення аматорського мистецтва розпочав мистецьку акцію від села до села «Від щирого серця даруємо пісню».

495

Ініціатором цієї акції став начальник відділу культури і туризму Микола Середенко.

У рамках проекту «Світловодщина – край нашої мрії» готувався матеріал про малі села нашого краю. Проїхавши місцями, Микола Володимирович дуже перейнявся долею жителів, які до цього часу там проживають.

27 жовтня працівники районного Будинку культури Любов Воловик, Володимир Котляр, Надія Татарнікова та Юрій Лядов на чолі з начальником відділу культури Миколою Середенком відвідали мальовничі села: Сніжково, Арсенівку, Семигір’я.

Особливо вразила неймовірна красива природа та щирість людей, які проживають на цих територіях.

Спілкуючись із місцевими жителями, чули їхні розповіді про те, яким були ці села в минулому. У кожному селі був клуб, де ставили вистави, лунали пісні.

Виступи аматорів районного Будинку культури відбулись просто неба біля сільського клубу села Сніжково та посеред вулиць сіл Арсенівка і Семигір’я.

Звичайно, глядачів на концертах було не так багато, але це ніяк не вплинуло на наш настрій, бо основною нашою метою і намаганнями є дійти до кожного жителя, щоб українська пісня сколихнула ці землі і дала надію та поштовх на їх відродження.

Після закінчення концерту нас іще довго не відпускали слухачі, і спілкуючись, кожен намагався розповісти про свої проблеми та висловлювали вдячність. А ми, в свою чергу, відчули, що ми робимо добру справу.

Любов Воловик, методист з вокально-хорового жанру.

Поширити
"Вісті Світловодщини"