Від школи знань до школи компетентностей

23 березня у приміщенні Іванівської школи відбувся семінар-зустріч з молодими педагогами Світловодщини.
Колектив Іванівської школи зустрів гостей святковим короваєм на вишитому рушнику. День був насиченим, адже складався з двох частин – «проблемний стіл» та конкурс молодого вчителя.
Методист районного відділу освіти Ніна Ряб­чун провела засідання «круглого столу» «Від школи знань – до школи компетентностей  – основна мета шкільної реформи». Його мета – надати молодим педагогам впевненості у правильності вибору професії.
До професії вчителя з повагою ставилися в усі часи, бо вчитель – це той, хто вміє передати свої знання іншим, пояснити незрозуміле.
Учні Іванівської школи презентували відкритий ви­­ховний захід «Вчитель – професія свята!»
На учасників конкурсу «Містер та Міс освіта – 2017» чекав ряд завдань: підготувати стінгазету, візитку вчителя, «Світ моїх захоплень», також пропонували нестандартні ситуації, з яких учасники мали вийти гідно та педагогічно правильно.
Звання «Містер освітянин – 2017» виборов вчитель історії Озерського НВК Богдан Горбунов; «Міс освіта-2017» – вчитель української мови та літератури Глинської школи Ірина Кошулька. Найкраща стінівка та приз глядацьких симпатій отримала практичний психолог Григорівської школи Олена Хайруліна. На завершення учасникам семінару провели екскурсію по храму «Пресвятої Богородиці».
Щиро дякуємо нашим спонсорам: керівнику ТОВ «Мас-Агро» Івану Середі, Іванівському сільському голові Андрію Рубанену, депутату районної ради Володимиру Кириченку, при­ватному підприємцю Ользі Бевз та одноосібникам з Іванівки.
Дякуємо голові Світловодської РДА Сергію Твердовському та голові районної ради Роману Домбровському, заступнику голови РДА Володимиру Похілову, начальнику відділу освіти РДА Ларисі Сачевській, голові районної профспілки освітян Ніні Рябчун, методистам відділу освіти, ветеранам педагогічної ниви Раїсі Мирній та Тетяні Вакуленко. Ваша підтримка – свідчення небайдужого ставлення до проблем освіти і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.
Від усього серця бажаємо Вам здоров’я , злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Оксана Покотило.

Поширити
"Вісті Світловодщини"