Від зачаття до народження

182

Сьогодні Україна та Світловодщина, зокрема, переживають демографічну кризу, тому дослідження різноманітних чинників, що впливають на демографічну ситуацію є надзвичайно актуальним. Світловодським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою розроблення інформаційної карти дій вагітної жінки та молодої матері здійснено візит до акушерсько-гінекологічного відділення й жіночої консультації Світловодської центральної районної лікарні, Світловодського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області та управління соціального захисту населення Світловодської районної державної адміністрації.

За наслідками розроблено інформаційну листівку, що містить поради щодо дій вагітної жінки та жінки, яка щойно стала матір’ю.

I етап: ОБЛІК У ЖІНОЧІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ
З’явитися до лікаря-гінеколога сільської амбулаторії або до сільського фельдшерського пункту за місцем проживання чи до жіночої консультації Світловодської центральної районної лікарні за адресою: м. Світловодськ, вул. Павлова, 16, тел. (+38)0984792213 (реєстратура) або 7-34-65. При собі мати: паспорт для підтвердження особи; гінекологічний набір для огляду (за потребою).

II етап: ПІДГОТОВКА ДО ПОЛОГІВ ТА ПОЛОГИ
З’явитися до акушерсько-гінекологічного відділення Світловодської центральної районної лікарні за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 110, тел. 2-49-18. При собі мати: паспорт; обмінну карту; кошти для обов’язкової оплати пологів; речі першої необхідності.

III етап: РЕЄСТРАЦІЯ НОВОНАРОДЖЕНОЇ ДИТИНИ
З’явитися до сільської ради за місцем проживання або до Світловодського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області за адресою: м. Світловодськ, вул. Павлівська, 13а, тел. 2-89-95 та 2-07-35 (якщо дитину не зареєстрували в пологовому будинку). При собі мати: паспорт для підтвердження особи; свідоцтво про шлюб, якщо батьки перебувають у шлюбі; довідку про народження з пологового будинку або іншого медичного закладу.

IV етап: ОФОРМЛЕННЯ МІСЦЯ РЕЄСТРАЦІЇ ДИТИНИ
З’явитися до сільської ради за місцем проживання одного з батьків. При собі мати: свідоцтво про народження дитини; паспорта батьків.

V етап: ОФОРМЛЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ
З’явитися до управління соціального захисту населення Світловодської районної державної адміністрації за адресою: м. Світловодськ, вул. Павлівська, 13, тел. 2-52-13. При собі мати: паспорт для підтвердження особи, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера Світловодської ДПА, свідоцтво про народження дитини. За додатковою інформацією звертайтеся до Світловодського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який знаходиться за адресою: м. Світловодськ, вул. Павлівська, 13 або за тел.: (+38)0675405439.

Поширити
"Вісті Світловодщини"