Відбулась реорганізація органів Пенсійного фонду

440

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 року № 821 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» з 01.02.2018р. відбулась реорганізація органів Пенсійного фонду.

Світловодське об’єднане управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області припинило свою діяльність шляхом приєднання до головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області, яке стало правонаступником всіх прав та обов’язків Світловодського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області.

Для вирішення всіх питань щодо пенсійного забезпечення, отримання різноманітних довідок та роз’яснень з інших питань, віднесених до компетенції Пенсійного фонду, жителям міста та району можна звертатись, як і раніше, за адресою: м. Світловодськ, вул. Холодноярська, 1-В, каб.211, в Світловодський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України.

Також, щоденно з 8.00 до 17.00 працює телефон «гарячої лінії» 2-67-00, за яким можна отримати консультації з питань пенсійного забезпечення та ведення обліку осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню.
Адреса головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області: 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 7а, Факс (0522) 33-04-32. E-mail: gu@kr.pfu.gov.ua.

Анна Чабанюк, начальник Світловодського
відділу обслуговування громадян (сервісного центру).

Поширити
"Вісті Світловодщини"