Відбулася чергова поїздка у зону АТО

Світловодські волонтери Дарія Ільїна, Сергій Волков і Дмитро Грицеєнко відвідали наших захисників у зоні АТО.
Волонтери прибули у Михайлівку о 6.00 18 лютого. Сюди ж приїхали бійці 80 ОДШБ – на позиції до них ми не змогли потрапити. Передали їм генератор, ковдри, подушки, різні смаколики.
Потім рушили в Авдіївку. Їхали із небезпечним вантажем (газові балони), тому “видихнули” коли розвантажилися у 1-ому батальйоні 72-ої ОМПБ. Доправили все, що просили: заправлені газові балони, мішки для піску, миючі засоби для кухні, продукти харчування. Про відвідування передової навіть мови не було.
Ситуація дуже складна… На моїх очах бійців посадили в “Урал” і відправили на “Орел”, а мене душили сльози, ніби я проводжала свого сина… Поряд гарчала бронетехніка, щось затівалося.
Ми познайомилися із комбатом 39-ої ОМПБ Володимиром – чудовою людиною, передали ним для бійців теплі ковдри і трохи смаколиків. О 10.30 виїхали, а трохи згодом розпочався черговий обстріл Авдіївки. Вже ввечері зв’язалася телефоном із 39-ою ОМПБ і дізналася про втрати. Гірко і боляче…
А потім була дорога у Луганську область, в с. Гурське до наших “блокадників”. Ветерани АТО із Кіровоградщини попросили “дутики”, сокири, ножі, цепок на бензопилу, тосол та мастило для пилки. Привезли їм теплі речі та ковдри, електричний чайник, продукти. Але вони відмовилися від продуктів, говорили, щоб ми везли все бійцям на передову, що там це необхідніше. Ще й передали нами генератор, який їм доправила кіровоградський волонтер Тетяна Сила. Ледве вмовили взяти солодощі.
Вечоріло, потрібно було десь ночувати. Ми рушили у  місто Торецьк до наших донецьких патріотів. Без пригод проїхали блокпост, і неправда, що писали у соціальних мережах деякі волонтери, мовляв, поліція і нацгвардія блокують проїзд – нічого подібного, перевіряють, але пропускають.
Вже у Торецьку дізналися про сильний обстріл позицій наших бійців у Авдіївці, про загиблих і поранених.
Решту вантажу передали місцевим волонтерам, і поки ми були у дорозі додому, бійці 25-ої ОПДБ на ВОПах “Сова”, “Камиш” отримали генератор, маскувальні сітки і смаколики.
Від бійців і нас особисто щира вдячність всім небайдужим жителям Світловодщини, які допомогли коштами, продуктами, речами, дизпальним, газовими балонами. За заправку газових балонів: депутату Світловодської районної ради, керівнику ТМ “Світ сир” та фермерського господарства “Корида” Олегу Медянику; колективу мережі магазинів “Садко”; Великоскельовському сільському голові Сергію Могильному; за 50 літрів дизпального – керівнику ТОВ “Земля і люди”  Айкараму Тартикяну; за 40 літрів дизпального – керівнику ТОВ “Автогазсервіс” Ігорю Васєчку; за 17 виробів-подарунків із національною символікою – Світловодському центру дитячої та юнацької творчості.
За продукти харчування: учнівським і педагогічним колективам Великоандрусівської, Захарівської і Миронівської шкіл, Світловодської ЗШ №9; колективу відділу освіти Світловодської районної державної адміністрації в особі начальника відділу Лариси Сачевської і голови райкому профспілки працівників освіти Ніни Рябчун; головам первинних профспілкових організацій шкіл району; керівнику клубу військово-патріотичного виховання “Козак”, тренеру з хортингу Анатолію Скоренцову та його вихованцям; Тетяні Курці та Ользі Дубині – за смачну випічку.
Дякуємо за допомогу керівнику Світловодського осередку політичної партії “Батьківщина” Таїсії Гончаренко; Християнській євангельській церкві “Ковчег спасіння”; Наталії Кривченко, приватному підприємцю, волонтерам, Наталії Задорожній – за 5 маскувальних сіток, шкарпетки, цигарки, каву та цукерки.
За грошову допомогу дякуємо:  депутатам Кіровоградської обласної ради політичної партії “Українське об’єднання патріотів “УКРОП” Сергію Савченку – 2 тис. грн, Людмилі Мусієнко – 1 тис. грн., Олексію Мирошниченку – 500 грн.; виконуючому обов’язки керівника управління каналом “Дніпро-Інгулець” Олександру Панченку та Віктору Бурлаці – 1 тис.грн; Оксані Фросіняк – 500 грн; Линник Тетяні (м.Київ) – 1 тис. грн;  Галині Васюк – 200 грн; Леоніду – 100 грн; Олександру – 600 грн; Тетяні Давиденко – 400 грн; учнівському та педагогічному колективам Миронівської ЗШ – 150 грн; колективу Світловодської дитячої музичної школи – 615 грн; Богдану Дроздову – 500 грн; Дмитру Музиці – 500 грн; керівникам профспілкових організацій шкіл району – 650 грн.
Дякуємо Касьян Ірині Артемівні, 94-тирічній бабусі, за теплу шапку для бійців.
Хвилююся, що когось не назвала. Якщо так, звертаюся до всіх – не ображайтеся.
На зібрані кошти ми придбали: рукавиці – 150 грн.; мішки для піску – 1237 грн.; миючі засоби – 188 грн.; тосол (15 літрів) – 200 грн.; мастило “Штіль” (2 літри) – 100 грн.; питна вода (10х6 л) – 169 грн.; бензогенератор Стандарт БТ-2500 – 3999 грн.; одноразовий посуд – 133,45 грн.; чоботи “Аляска” (10 пар) – 1450 грн.; цепок на бензопилу “Штіль” – 340 грн.; топорища (2 од.) – 30 грн.; напильник, заточка сокир, кухонні дощечки – 80 грн.; дизпальне (55 л х 21,00 грн.) – 1155 грн.; ліки для 39 ОМПБ – 1466,57 грн.
Дякуємо за допомогу в організації поїздки заступникам голови Світловодської районної державної адміністрації Сергію Орленку та Володимиру Похілову, а за наданий транспорт – приватним підприємцям Олександру і Тетяні Федоровим.
Дуже приємно, що у наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.
У народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.
Я сподіваюсь на вашу допомогу і надалі, бо ж ми  вже розпочали збір коштів і речей на наступну поїздку.
Реквізити громадської організації “ІВОЛГА”: ЄДРПОУ 40118680, МФО 323583, Кіровоградська філія “ПриватБанк”, р/р 26009052914874, Ільїна Дарія Дмитрівна.

Дарія ІЛЬЇНА, керівник Світловодського міськрайонного центру надання допомоги учасникам АТО.

Поширити
"Вісті Світловодщини"