Відбулася нарада у Захарівці – чекаємо змін на краще

На минулому тижні голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський та голова районної ради Роман Домбровський, а також представники певних відділів та управлінь РДА побували у Захарівській сільській раді. Посадовці відвідали соціально значущі об’єкти, зустрілися із сільським головою та місцевими сільгоспвиробниками.
Дорогою до Захарівки керівники району побували у ФПах сіл Серебряне і Захарівки. Ці медичні заклади вкрай потребують ремонту. Так, у Серебряному було прийнято рішення придбати нове приміщення під ФП, бо ж нинішньому навіть капітальний ремонт не допоможе. Приміщення Захарівського ФПу хоч і просторе, але потребує капітального ремонту, починаючи від даху і закінчуючи підлогою.


Голова райдержадміністрації запропонував сільському голові Віктору Гарбузу розробити проектно-кошторисну документацію на проведення вказаних робіт, а із ремонтом районна державна адміністрація, готова допомогти, залучивши частину коштів із районного бюджету, у разі браку коштів у сільському бюджеті.
Відвідали керівники району і Захарівський навчальний заклад, де активно ведеться будівництво дитячого садка. Будівельні роботи вже виконані десь на 70%: залишилося покласти підлогу і виконати оздоблювальні роботи.

Є сподівання, що 1 вересня захарівські малюки матимуть змогу готуватися до шкільного навчання у дитячому садочку, який, до речі, розрахований на 20 діток. Об’єднання цих двох навчальних закладів дасть змогу майбутнім школярам краще адаптуватися до навчального процесу та з раннього дитинства звикати до дисципліни.
У сільській раді Сергій Твердовський, Роман Домбровський та сільський голова Віктор Гарбуз та керівники структурних підрозділів РДА зустрілися із місцевими сільгоспвиробниками. Метою зустрічі було налагодження співпраці між аграріями Захарівки та адміністрацією села. “Без вашої підтримки, без узгодженої співпраці з сільським головою село не зможе розвиватися” – сказав Сергій Твердовський, звертаючись до присутніх.


І це дійсно так. Соціально орієнтований бізнес наразі відіграє провідну роль у розбудові інфраструктури сіл району, у підтримці освітніх та культурних закладів тощо.
Керівники структурних підрозділів запропонували і сільському голові, і сільгосптоваровиробникам свою допомогу та консультації з будь-яких виробничих та організаційних питань.
Керівники структурних підрозділів, у свою чергу, подякували присутнім аграріям за постійну фінансову підтримку. Так, керівник громадської організації «Іволга» Дарія Ільїна висловила велику вдячність сільгосппідприємцям за допомогу нашим воїнам, які беруть участь в антитерористичній операції, а начальник відділу освіти РДА Лариса Сачевська – за допомогу Захарівській школі в організації харчування учнів тощо.
До усіх присутніх звернувся і голова районної ради Роман Домбровський, який закликав до співпраці і наголосив:
– На Світловодщині в цілому і у. с. Захарівка зокрема, проживають люди, про яких ми маємо дбати спільно: державні службовці, працівники органів місцевого самоврядування та соціально орієнтований бізнес. Без такої співпраці нам не обійтись. Пам’ятаймо, що всі ми робимо одну справу.
На завершення зустрічі голова районної державної адміністрації вкотре наголосив, що двері його кабінету завжди відчинені і для сільських голів, і для аграріїв.
Якщо потрібна будь-яка допомога: чи моя особисто, чи працівників структурних підрозділів РДА – звертайтеся, бо саме для цього ми і працюємо.
Підприємці Захарівки запевнили голову райдержадміністрації, голову районної ради та сільського голову, що будуть допомагати робити спільну справу – покращувати соціально-економічний рівень своєї території.

Світлана Калугіна.