Відбулася позачергова сесія районної ради

410

11 серпня депутати районної ради провели двадцять третю сесія районної ради сьомого скликання. На сесії були також присутні сільські голови, керівники структурних підрозділів РДА та інші.

На порядку денному стояло чотири питання:

  1. Про внесення доповнень до рішення районної ради від 21 липня 2017 року №256 «Про затвердження Програми правового захисту населення району на 2017-2018 роки».
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року №176 “Про районний бюджет на 2017 рік”, в редакції рішення від 06 січня 2017 року №179.
  3. Про затвердження Статуту комунального закладу «Павлівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Світловодської районної ради Кіровоградської області» у новій редакції.
  4. Про надання правової допомоги громадянці Н. В. Піценко в рамках «Програми правового захисту населення району на 2017-2018 роки».

Перед початком роботи голова районної ради Роман Домбровський та голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський вручили грамоту за вагомий внесок у відновлення обороноздатності Збройних Сил України та надання матеріальної допомоги військовим підрозділам засновнику ТМ «Світсир» Олегу Медянику.

По першому питанню перед присутніми виступила заступник начальника фінансового управління РДА Валентина Волкова. Вона зазначила, що проведення позачергово сесії зумовлене тим, що, згідно з постановою Кабінету Міністрів України №413, районному бюджету виділено додаткові кошти на здійснення заходів по соціально-економічному розвитку. Вони були затвердженні розпорядженням голови районної державної адміністрації, але на проведення даних робіт необхідно виділити кошти на співфінансування із районного бюджету. Мова також іде і про інші фінансові питання, які запропоновані до проекту рішення сесії.

Депутати отримали на руки проект рішення сесії із усіма фінансовими розрахунками. Голосування з цього питання провели після його вивчення та короткого обговорення.

Депутат районної ради Олександр Кондратенко запропонував внести доповнення та зміни до районної програми правового захисту населення району на 2017-2018 роки з метою покращення надання таких послуг. Його пропозицію одноголосно підтримали депутати. По вищезазначених та інших питаннях депутати прийняли відповідні рішення.

Світлана Калугіна.