ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

25 січня, як завжди, конструктивно пройшла сесія районної ради. Сесію відкрив голова районної ради Роман Домбровський.
Перед депутатами виступила перший заступник голови Світло­водсь­кої районної державної адміністрації Наталія Гаврилюк. Вона запропонувала до уваги депутатів ряд питань, пов’язаних із фінансами.
Так, під час сесії було розглянуто розпорядження голови райдержадміністрації  «Про затвердження  міжбюджетних трансфертів районному бюджету на 2018 рік» та «Про зміни обсягів субвенцій».
Депутати заслухали та затвердили  звіт райдержадміністрації «Про виконання районного бюджету за 2018 рік» і внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік, у тому числі розподілили субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку та передбачили співфінансування будівництва пам’ятника «Борцям за Волю та Незалежність України»; придбання стоматологічної установки, інвентарю і меблів для закладів охорони здоров’я та освіти району. На сесії було погоджено розширення межрегіонального ландшафтного парку «Світловодський».
На посаду завідувача КЗ «Районний методичний кабінет» призначили Юлію Орлову – саме вона стала переможницею конкурсу на цю посаду, який відбувся нещодавно.
Рішенням сесії районної ради затверджено склад наглядової ради КЗ «Глинське навчально-виховне об’єднання Світловодської районної ради Кіровоградської області».
Також під час сесії грамотою за проведення активної воєнно-шефської роботи в особливий період нагородили голову  фермерського господарства, депутата районної ради Юрія Магдія. Грамота підписана  командиром військової частини А1201, підполковником Р. Черніковим.
По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.
«ВС».

Поширити
"Вісті Світловодщини"