Відбулася спільна нарада району і міста

555

14 листопада 2017 року голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський провів спільну нараду за участю Світловодського міського голови В.Козярчука, його першого заступника О.Балюк, заступника голови районної ради О.Шаповала, Павлівського сільського голови М.Панасенка, депутата районної ради І.Кірілова, депутата Павлівської сільської ради В. Мотуза та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації з питання реалізації концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади Світловодщини.

Відкриваючи її, голова райдержадміністрації в черговий раз детально роз’яснив присутнім основні положення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», умови, порядок та перспективи такого об’єднання.

Свої пропозиції висловили майже всі учасники зібрання.

В результаті обговорення міський голова В.Козярчук запевнив присутніх, що міська рада готова виступити ініціатором об’єднання і що на найближчій сесії звернення з цього питання буде прийняте та направлене всім територіальним громадам Світловодського району.

Павлівський сільський голова М.Панасенко заявив, що таке звернення міських депутатів буде розглянуте на сесії сільської ради, відповідно діючого Закону , а представники від громади будуть делеговані до складу спільної робочої групи.