Відпочили на славу!

Пришкільний табір «Орлятко» працював на базі Глинської ЗШ I-III ступенів з 01 по 21 червня.

595
Пришкільний табір «Орлятко»
Пришкільний табір «Орлятко»
Пришкільний табір «Орлятко»
Пришкільний табір «Орлятко»

У таборі відпочивало 80 учнів. Відпочинком були охоплені учні таких категорій: діти-сироти, діти, позбавлені батьківської опіки, діти застрахованих осіб, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, талановиті та обдаровані.

У пришкільному таборі «Орлятко» було організоване дворазове гаряче харчування. На харчування та відпочинок школярів відділ освіти, молоді та спорту Світловодської РДА виділив 24640 гривень з розрахунку 22 гривні на кожну дитину в день.

Пришкільний табір «Орлятко» працював за календарним планом виховної роботи.

Виховний процес здійснювався відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів і здібностей дітей, з урахуванням їх віку, психологічних можливостей, стану здоров`я та з використанням різноманітних форм роботи.

У таборі працювали різноманітні гуртки: спортивний, екологічний, «Драматичний», «Умілі ручки», якими були охоплені діти із 4 загонів: «Ромашка», «Бригантина», «Завзяті». Плідно працювала мовна група з англійської мови «Лідери», керівник – вчитель англійської мови Ірина Любезна. Діяльність мовної групи була спрямована на удосконалення навиків володіння англійською мовою. Під час роботи вихованці презентували проекти «Здоровий спосіб життя», «Мальовничі куточки мого села», «Майструємо повітряного змія».

Кожен день для учнів був цікавим, веселим, яскравим та насиченим заходами, які проходили під девізом: «А ні дня без суму, а ні дня без ліні»: день казки «В гостях в улюбленої казки», День бантиків та капелюшків, свято народної інсценізованої жартівливої пісні. Школярі вивчали українські народні ігри, взяли участь у спортивному святі «В здоровому тілі – здоровий дух». А ще проходили конкурсні змагання та інтелектуальні ігри «Розумники і розумниці», «Юні інтелектуали», квест «Люби і знай свій рідний край», День туризму, конкурс «Наші таланти», День рибалки, фестиваль екомоди «Перлина табору» та конкурс малюнків на асфальті «Мої літні канікули», «Ми живемо в Україні». Також пройшла екскурсія на природі та конкурс «Кращий букет із польових квітів».

Цікаво та змістовно пройшла музично-розважальна програма «Наші таланти» та «Караоке на майдані». Проходили практичні заняття та ігри з правил дорожнього руху. Також школярі здійснювали суспільно корисну працю – учні висаджували квіти біля школи, прибирали пришкільну територію. Ми переконані – учні підвищили загальний культурний рівень, оволоділи знаннями, уміннями.

Вихователі та вожаті разом із медсестрою здійснювали заходи щодо формування у дітей навичок здорового способу життя – проводили профілактичні консультації, ігри, вікторини, тренінги, конкурси-уроки першої медичної допомоги.

9 червня школярі відвідали Озерський зоопарк. Спонсорами виступили керівники фермерських господарств А. Олійник, Ю. Білошапка, О. Кашира, які виділили дизельне паливо для заправки шкільного автобуса. Діти отримали величезне задоволення від зустрічі з тваринами. Також 22 червня учні побували у Кропивницькому, де відвідали Дендропарк та іподром «Княжий двір» за кошти, виділені Світловодською РДА. Учні були в захваті від верхової їзди на конях. Крім того діти побували у Кременчуку на «Острові розваг», коштом Світловодської РДА та спонсорів. Керівництво «Олдера» виділило 100 літрів дизельного палива.

Дирекція Глинської школи, батьки та учні висловлюють щиру вдячність спонсорам, керівництву Світловодської РДА, районної ради, відділу освіти, молоді та спорту, водію автобуса Миколі Ващенку за підтримку у проведенні цікавих та корисних заходів для наших школярів.

Анна Мірошник,
начальник пришкільного табору «Орлятко».

Поширити
"Вісті Світловодщини"