Відпочивайте та набирайтеся сил!

533

Вранці 2 серпня на площі біля адмінбудинку було досить людно – цього дня о 8 ранку 28 маленьких жителів Світловодщини вирушали до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Чайка», в смт. Градизьк Глобинського району Полтавської області. Відпочинок третьої зміни триватиме по 22 серпня.

Путівки профінансовано кош­том Світловодського районного бюджету.

Дітей проводжали голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський, його заступник Володимир Похілов та начальник відділу соціального захисту населення Світловодської РДА Андрій Поварчук, і, звичайно ж, батьки та рідні. Усі бажали дітям хорошого відпочинку, нових друзів та добрих емоцій.

Для багатьох молодших відпочивальників це перша поїздка до табору відпочинку, та й взагалі з дому, тим паче на такий термін – три тижні.

Решта ж дітей вже відпочивали у дитячих оздоровчих таборах коштом районного бюджету у минулому та позаминулому роках.

На відпочинок до «Чайки» вирушили діти різних вікових та пільгових категорій – 11 дітей учасників АТО, 1 дитина зі статусом «член сім’ї загиблого», 12 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей та 4 дитини позбавлені батьківського піклування. Ще 12 дітей, представників пільгових категорій цієї неділі, 6 серпня, теж коштом районного бюд­жету поїдуть на відпочинок та оздоровлення в Омельник Кременчуцького району.

Ніна Сокуренко.

Поширити
Відповідальний секретар редакції газети «Вісті Світловодщини», журналіст.