Відремонтована спортивна зала готова зустрічати учнів!

19 грудня, в День святого Миколая, у Захарівському НВК відбулось відкриття оновленої, відремонтованої спортивної зали.
За ініціативи молодого директора закладу Сергія Стукала та за підтримки небайдужих людей – керівників фермерських господарств, одноосібників, односельців, голови села Віктора Гарбуза,  в осінній період почалися роботи з капітального ремонту спортивної зали Захарівського НВК, яка був у аварійному стані.
І ось напередодні дня Святого Миколая ремонтні робити, врешті, завершилися. Зроблено багато:  підбили стелю, вирівняли та пофарбували стіни.
Ще в минулому році вікна було замінено на енергоефективні металопластикові і пофарбовано підлогу.
Аби у святковій атмосфері відкрити оновлену спортивну залу, до Захарівського НВК приїхали готі: головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА Лариса Сачевська, яка побажала дітям спортивних перемог та зазначила, що для закладу вже закуплено спортивне обладнання і комплект для заняття хортингом. Методист КЗ “Світловодський РМК” Юлія Орлова передала вітання від усього колективу методичного кабінету та подарувала учням молодших класів м’ячі і скакалки.
Захід відвідало багато поважних гостей і, звичайно, всі вони були з подарунками: директор Глинського навчально-виховного об’єд­нання, до складу якого вхо­дить Захарівський НВК, Петро Адамов, напередодні спортивних змагань подарував волейбольний та футбольний м’ячі; Захарівський сільський голова Віктор Гарбуз вручив сертифікат на Мультимедійний проектор, депутат обласної ради Володимир Кириченко подарував закладу ноутбук та набір м’ячів, одноосібник Петро Бур’янський – професійний м’яч для футзалу.
За інформацією
відділу освіти, молоді
та спорту РДА.

Поширити
"Вісті Світловодщини"