Відзначаючи День довкілля

Всесвітній День довкілля був установлений Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 1972 р. Цей День дозволяє реально оцінити стан навколишнього середовища та дає можливість уважно обдумати дії та кроки, які кожен з нас має зробити в напрямі збереження та відновлення довкілля, визначити роль кожного жителя у збереженні нашої планети, її екосистем і ресурсів.
Сьогодні, більше ніж коли-небудь, збереження життя на Землі вимагає від нас почуття загальної відповідальності – нації за націю, особистості за особистість, людини – за всі інші форми життя.
Щороку на початку квітня, з приходом тепла, на Світловодщині, як і по всій Україні, починає кипіти робота – люди готуються до найсвітлішого свята – Великодня – наводять лад у господах та подвір’ях. А ще трудові колективи, школярі прибирають лісові смуги, висаджують молоді дерева. Цього року протягом квітня по сільських радах висаджено сотні дерев, кущів, облаштовано десятки квітників.
8 квітня у відзначенні Всесвітнього Дня довкілля активну участь взяли працівники районної державної адміністрації та районної ради. Вони доклали свої зусилля для прибирання вул. Набережної, яка належить Павлівській сільській раді. Працівники апарату районної державної адміністрації та відділів і управлінь РДА вигрібали посохле листя, ремонтували поміст до сцени так званого літнього театру, де проходять різноманітні фестивалі та інші культосвітні заходи.
Світлана Калугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"