ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ РАЙОНУ

Нещодавно на базі КЗ «Районний Будинок культури Світловодської районної ради Кіровоградської області» відбулась нарада працівників сільських клубних закладів Світловодського району.
Відкрила захід директор закладу Надія Грижунова, яка у своїй промові наголосила на важливій ролі культосвітніх установ у сільській місцевості як центру екстремальної творчості – поєднання культури, творчості, театру, пісні і слова.
Пріоритетні напрямки діяльності клубних закладів та завдання розвитку жанрів аматорського мистецтва – з цими питаннями ознайомили провідний методист з театрального жанру Ольга Тітова та методист з вокально-хорового жанру Любов Воловик. Вони також презентували сценарно-репертуарні та методичні матеріали.
В ході наради відбулося засідання «круглого столу» «Клубний працівник: права, проблеми, можливості», в якому взяли участь всі учасники наради.
За підсумками роботи за 2018 рік були відзначені кращі клубні установи та керівники клубних формувань. Так, грамоти Світловодського районного Будинку культури отримали Павлівський  сільський  Будинок культури, директор Олена Нестерова, Глинський сільський Будинок культури, директор Наталія Водяна, Микільський сільський Будинок культури, директор Людмила Андросова, Золотарівський сільський клуб, завідуюча Людмила Позовна а також музичний керівник Павлівського СБК Наталія Лупан та керівник вокального колективу «Берегиня» Федірківського СБК Тетяна Ткаченко.
За участь у районному конкурсі аматорських театральних колективів «Театральна весна Кіровоградщини» дипломи отримали керівники аматорських театральних колективів Ольга Білик (Іванівський СБК), Олена Нестерова (Павлівський СБК), Валентина Стратієнко (Миронівський СБК), Людмила Козенко (Захарівський СБК).

Поширити
"Вісті Світловодщини"