Війна закінчується тоді, коли у вічність іде останній її солдат

Після урочистостей, до Дня вшанування воїнів-інтернаціоналістів, яке відбулося 15 лютого, учасників військових дій на територіях інших держав запросили взяти участь у низці заходів, приуроченій 30-ій річниці виведення радянських військ із Афганістану.

У міському Палаці культури відбувся тематичний концерт, під час якого керівництво міста щиро привітало присутніх воїнів-інтернаціоналістів та вручило ювілейні медалі за честь, мужність та пам’ять.

Після цього воїни-афганці відвідали школу №1 м. Світловодська, де взяли участь у виховному заході, присвяченому афганській темі.

У по-родинному теплій обстановці воїнів-інтернаціоналістів зустріли у районному Будинку  культури. Колишні солдати поіменно згадали побратимів, які загинули в Афганістані. Це Сергій Даниленко, Віктор Клюс, Сергій Коршенко, Сергій Ложченко, Микола Пронь, Валерій Холодов, Володимир Чечель.

До присутніх з вітальним словом звернувся заступник голови районної державної адміністрації Володимир Похілов та військовий комісар Світловодського об’єднаного військкомату Микола Грінченко. Вони побажали усім учасникам бойових дій на територіях інших держав, перш за все, міцного здоров’я і довгих років життя.

  • Кажуть, війна закінчується тоді, коли у вічність іде останній її солдат. Афганська війна у нашій пам’яті триватиме, допоки ви живете, – завершуючи свій виступ, сказав Володимир Похілов.

Після тематичного заходу воїни-інтернаціоналісти мали змогу поспілкуватися між собою, згадати минуле за чаєм із солодощами, який їм приготувала районна державна адміністрація.

Світлана Калугіна.

Фото – Юлія Калугіна.