Віктор Цой – вечір пам’яті

24 березня  на майданчику районного Будинку культури пройшов вечір пам’яті Віктора Цоя. Тут зібралися його фанати, щоб пригадати бурхливу молодість «останнього героя» золотої епохи року. Ведучі вечора Катерина Бутенко і Олена Куциба занурили глядачів у творчість співака – у ній були і романтика, і героїка, а часом – їдка іронія і добрий гумор. Під гітару лунали пісні «Група крови», «Муравейник», «Видели ночь», «Мы ждем перемен», «Кукушка» та багато інших у виконанні Ірини Стрижак, Дмитра Сороки, Олександри Гуртової, Олени Куциби, Олександра Миташоп, гурту «Of these octomber days».
Учасники переглянули фрагменти фільмів «Асса», «Игла», фільм про особисте життя Маріанни і Віктора. Глядачі вкотре переконалися у тому, що Віктор Цой був не лише талановитим рок-музикантом, але й прекрасним актором.
Своєрідні голос і манера виконання пісень лідером групи «Кіно» Віктором Цоєм – автора пісень і гітариста, актора і художника – назавжди залишиться в наших серцях. Творчий колектив районного будинку Культури дякує учасникам заходу за чудове виконання пісень.

Надія Грижунова, директор РБК.

Поширити
"Вісті Світловодщини"