Віктор Вихрист зустрівся з молоддю Світловодщини

 

За підтримки голови Світловодської районної державної адміністрації Сергія Твердовського у районному Будинку культури з молоддю Світловодщини зустрівся багаторазовий чемпіон та призер чемпіонату України, Заслужений майстер спорту України з боксу, Чемпіон Європи 2017 року Віктор Вихрист.

Спортсмена та учасників зустрічі привітали заступник голови Світловодської райдерж­адміністрації Володимир Похілов та директор районної спортивної школи Володимир Мусієнко. Вони розповіли про досягнення Віктора Вихриста і щиро подякували йому за можливість поспілкуватися, адже знайти час у досить щільному графіку спортсмена, дійсно, важко.

Володимир Похілов вручив боксеру грамоту Світловодської районної державної адміністрації за пропаганду здорового способу життя.

– Нам приємно зустрічати земляка, чемпіона Європи, суперваговика, українського Отамана, який разом із Василем Ломаченком і Олександ­ром Усиком представляє Україну на спортивній арені, – підкреслив Володимир Похілов.

Звертаючись до присутніх у залі, Віктор Вихрист попередив, що не буде давати порад чи наполягати на необхідності вести здоровий спосіб життя

– Наголошую – це свідомий вибір кожного. Все залежить тільки від вашого бажання. Добре пам’ятаю себе у вашому віці. Я теж часто ходив на зустрічі зі спортсменами-олімпійцями. Нам говорили про важливість спорту та здорового способу життя. Але що таке спорт, я зрозумів, коли сам свідомо прийшов на тренування. Дуже хочу, щоб після нашої зустрічі ви теж зробили певні висновки і поставили перед собою цілі, які б хотіли досягти у майбутньому.

Спортсмен запропонував спілкування у формі діалогу, в ході якого гості зустрічі дізналися про те, що у спорт Віктор прийшов у віці 12 років на заняття китайським боксом. Майже через рік були перші змагання, на яких він успішно виступив та став переможцем. А боксом він почав займатися у 16 років. Віктор Вихрист також розповів про своїх тренерів, та наставників. Що стосується цілей спортсмена, то вони полягають у самовдосконаленні, бо попереду багато змагань, чемпіонатів Європи, та, звичайно Олімпійські ігри-2020, адже мета – стати Чемпіоном серед боксерів-професіоналів.

Віктор Вихрист багато розповів про свою спортивну кар’єру та родинні цінності, висловив сподівання, що у майбутньому йому вдасться надавати підтримку спортсменам Світловодщини та Кременчука, у якому сьогодні живе та тренується.

Після зустрічі спортсмен подарував школярам пам’ятні сувеніри та сфотографувався.

Ніна СОКУРЕНКО.

Поширити
"Вісті Світловодщини"