Вісті зі спортивного життя шкіл району

586

27 вересня 2017 року КЗ «Глинське НВО» радо зустрічало спортсменів зі шкіл Світловодського району.

За право бути найсильнішими та найспритнішими змагалися 9 шкіл району. На спартакіаді «Дружба» були представлені такі види змагань: хлопці – біг 800м, дівчата – біг 500м, для хлопців та дівчат – метання м’ячами та стрибки у довжину.

Із вітальним словом до юних спортсменів звернулася головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту світловодської РДА Лариса Сачевська, яка побажала командам перемоги.

Найкращою стала команда хлопців та дівчат Григорівської ЗШ І-ІІІ ст., яка виборола І місце. Серед хлопців ІІ місце отримала команда Захарівського НВК КЗ «Глинське НВО», ІІІ місце – команда КЗ «Глинське НВО».

Серед дівчат ІІ місце отримала команда КЗ «Глинське НВО», ІІІ місце – команда дівчат КЗ «Павлівське НВО».

Дякуємо за гостинність колективу КЗ «Глинське НВО» на чолі з директором Юрієм Москаленком, а також вчителям фізичної культури – за старанність у підготовці до змагань.

З 20 по 22 вересня на базі КЗ «Глинськ» Захарівського НВК проходили навчально-польові збори учнів старших класів району. Щира подяка адміністрації школи, які посприяли проведенню цього заходу; педагогам-інструкторам, медпрацівникам і всім причетним за допомогу та підтримку.

Учні під час занять практично відпрацювали вогневу, спеціальну фізичну, тактичну, медико-психологічну підготовку та інші навчальні теми.

Будемо сподіватися, що знання, отримані дітьми, знадобляться їм тільки в теорії і – ніколи на практиці.