Вітаємо бібліотекарів з професійним святом

30 вересня в Україні традиційно відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Напередодні святкової події працівники книжкових святинь Світловодщини зібралися на урочистості з нагоди спільного свята привітати один одного та в затишній обстановці поспілкуватися з колегами.

28 вересня, Світловодську районну бібліотеку відвідав керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Кондратенко, який привітав бібліотечних працівників із їх професійним святом та 20-тиріччям Дня бібліотек. Він зазначив, що бібліотеки завжди були і залишаються символом культури суспільства, взірцем його духовності.

Олександр Іванович подякував за наполегливу творчу працю всім працівникам бібліотечних установ.

Привітала бібліотекарів з цією визначною датою начальник відділу культури і туризму РДА Маріанна Сталенко. В цей же день до районної бібліотеки завітали працівники районного територіального центру на чолі з директором Дарією Ільїною, які привітали бібліотекарів гарним букетом квітів.

Присутніх зі святом привітала директор Світловодської районної бібліотеки Юлія Похілова. Вона звернулася до своїх колег зі словами вдячності і поваги, відзначивши повсякденну наполегливу працю, надзвичайно важливу роль бібліотекарів у вихованні сучасного підростаючого покоління у дусі патріотизму та побажала їм творчої наснаги, міцного здоров’я, щастя, миру і нових успіхів у благородній просвітницькій справі.

У доповнення до щирих привітань за багаторічну сумлінну працю директор районної бібліотеки Юлії Похілової вручила грамоти ряду бібліотечним працівникам.

Напередодні свята представники районної бібліотеки завітали до ветерана бібліотечної праці Євдокії Сергіївни Кіфи, привітали її зі святом, побажали здоров’я і достатку, подарували квіти та смаколики. Євдокія Сергіївна розповіла про свою роботу у районній бібліотеці та вірші її авторст­ва.

Так збіглося, що 28 вересня в Україні та світі відзначають 100-річчя людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Це – видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський. До цієї визначної ювілейної події районна бібліотека ініціювала флеш-моб «Сухомлинському – 100». З метою вшанування пам’яті видатного земляка, бібліотекарі просто неба розгорнули паперовий ланцюжок з написом «СУХОМЛИНСЬКОМУ–100», випустили в небо блакитно-жовті повітряні кульки і одночасно вголос продекламували вислів Василя Сухомлинського про бібліотеку: «Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину біб­ліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі».

Світловодська районна бібліотека.

Поширити
"Вісті Світловодщини"