Вітаємо чемпіонів!

300

З 6 по 12 травня 2019 року у м. Нікосія, Республіки Кіпр, проходив 4-й чемпіонат Світу з хортингу у розділах «двобій», «форма», «показовий виступ».
У змаганнях взяли участь 263 спортсмени з 7 країн Світу віком від 8 років у вікових категоріях юнаки, кадети, юніори, дорослі. Збірну України представляли 80 атлетів.

Наші земляки, спортсмени військово-патріотичного клубу хортингу «Козак», с. Федірки, керівник Анатолій Скоренцов, завоювали перші місця на Чемпіонаті України з хортингу, який проходив у березні в Столиці та були зараховані до збірної України. Це Валерій, Євгеній та Анастасія Скоренцеви.
Загалом українські атлети здобули 32 золоті, 24 срібні та 16 бронзових медалей, серед яких 5 золотих медалей до скарбнички збірної принесли наші земляки.
Валерій Скоренцов брав участь у розділі «двобій» серед чоловіків у віковій категорії 32+, вагова категорія 80-85 кг та виборов перше місце і став чемпіоном Світу.
Євгеній Скоренцов брав участь у розділі «показовий виступ», вікова категорія 18+ та зайняв перше місце.
Анастасія Скоренцова виступала у розділах «показовий виступ», «сутичка», «двобій».
У першому розділі, виступаючи у категорії 18+, хоч вік спортсменки 16 років, Анастасія здобула перше місце. В розділі «сутичка», вікова категорія 16-18 років, вагова категорія 60-65 кг, Анастасія теж здобула перемогу. У розділі «двобій» Анастасія вийшла на хорт з росіянкою, яку перемогла, ставши чемпіонкою Світу.
Спортсмени щиро дякують спонсорам, які зробили можливою поїздку на Чемпіонат України (депутатам районної ради Олегу Медянику, Сергію Черкавському, ТОВ «ІНАГРО», с. Глинськ) та на Чемпіонат Світу – голові Світловодської РДА Сергію Твердовському, заступникові голови Світловодської РДА Володимиру Похілову, керівнику агрофірми «Федірське» Любові Замковій та депутату Верховної ради України Олесю Довгому, який взяв на себе левову частку фінансування наших спортсменів.