ВІТАЄМО МАЛЕНЬКИХ ВИПУСКНИКІВ

25 травня Григорівський дошкільний навчальний заклад «Ромашка» проводжав своїх випускників до школи.

Ось і виросли наші малюки. Здається, тільки вчора вони прийшли з мамами за ручку в наш дитячий садочок. Неначе ще недавно наполегливо ми вчили їх правильно говорити, малювати, писати. От і настав цей довгоочікуваний день – випускний у дитячому садку. Це свято зібрало дружну родину: дітей, батьків та вихователів. У цьому році 9 дошкільнят вступлять до шкільної родини. З нагоди свята дітвора разом зі своїми вихователями підготували для батьків цікаву концертну програму. На випускний були запрошені гості – сільський голова Надія Невкрита, керівники ПП «Ніколь» Тетяна та Вадим Дмитрієви.

Настала урочиста мить – завідувач закладу Юлія Даценко вручила випускникам дипломи про закінчення навчання у садочку та побажала гарних оцінок у школі. Перед батьками випускників виступила Надія Невкрита, яка сказала, що дитячий садок – другий дім дітей.

І все тому, що в тут діти активно розвиваються, спілкуються та навчаються новому. Однак ця пора швидко закінчується. Попереду у кожної дитини весела і водночас серйозна подорож у шкільне життя. Попереду школа – шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки. Перші труднощі, відповіді біля дошки, оцінки
і домашні завдання…

Надія Невкрита побажала добре навчатися, бути старанними, уважними, ввічливими, знайти нових друзів і не забувати старих, пам’ятати все, чому навчив дитячий садок та
подарувала фрукти. Вітаючи зі святом випускників дитячого садочка Тетяна Дмитрієва подарувала їм рюкзаки, а решта діток – цікаві подарунки. Ми щиро дякуємо Надії Миколаївні та Тетяні Василівні за їхню турботу про дітей та добре серце.

Батьки дітей-випускників подарували дитячому садочку кошти на новий тюль в музичний зал. А мама п’ятьох вихованців закладу Сусанна Карапетян в знак подяки спекла торт.

Це свято має певні нотки смутку. Адже дітки в цей день прощаються з дитячим садком і вихователями, таким чином формується уявлення про наступний етап їхнього життя. Прощаючись із садком, не забувайте тих, хто тут працював і прагнув розповісти вам
як можна більше про світ.

Вступаючи у новий, дивовижний етап свого життя, іноді згадуйте про свій дитячий сад, адже саме тут ви вперше дізналися, що таке дружба. В добру путь, дорогі випускники садочка!

Юлія ДАЦЕНКО,
завідуюча Григорівським
ДНЗ “Ромашка”.

Поширити
"Вісті Світловодщини"