Вітаємо переможців чемпіонату Світу!

282

З 20 по 23 квітня 2018 року у Латвійській республіці, в місті Дау­гавпілс, проходив чемпіонат Світу з хортингу у розділах «Двобій», «Сутичка», «Форма», «Показовий виступ». У чемпіонаті взяли участь і хортингісти зі Світловодщини.
До складу команди увій­шли п’ять спортсменів: Євгеній Скоренцов, Данило Вакуєв, Олександра Сергієнко, Сергій Мусієнко, Анастасія Скоренцова. Всі вони вихованці КЗ «Комплексна дитячо-юнацька школа Світловодського району», тренер-викладач Анатолій Скоренцов.
Наші спортсмени брали участь в усіх розділах змагань і, завдяки відмінній підготовці, їх суперники, практично, не мали шансів на перемогу. Всі, хто відповідав за певну ланку роботи з підготовки та участі нашої команди в Чемпіонаті, спрацювали на відмінно, від голови Світловодської РДА Сергія Твердовського та президента Світловодської федерації хортингу Володимира Похілова, до спортсменів КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Світловодського району». Тож і результат відповідний – 11 золотих та 4 срібних нагороди в командному кошику. Крім того, слід зазначити, що на сьогодні хортингісти Світловодщини – найкращі у Кіровоградській області, адже, крім наших спортсменів, право взяти участь у чемпіонаті Світу вибороли лише два спортсмени з Олександрії.
Тактико-технічна та психологічна готовність – це важливі аспекти підготовки спортсменів до змагань, але матеріально-технічне забезпечення та фінансові витрати на оформлення паспортів, страховок, дозволів, допусків, пов’язаних з відрядженням команди до Києва на місце збору збірної команди України з хортингу, переїзду до місця змагань через чотири митні пости, проживання, харчування, виступ та повернення додому – це не менш відповідальні моменти.
Розвиток спорту та національно-патріотичне виховання молоді – це кропітка робота, яка потребує підтримки спортсменів та тренерів. Одним зі спонукаючих факторів підтримки та заохочення є впровадження досвіду інших регіонів України, в яких на постійній основі запроваджено преміювання чемпіонів та їх тренерів на змаганнях національного і міжнародного рівнів.
І перші кроки в цьому напрямку вже зроблені: президент обласної федерації хортингу, зважаючи на стабільно високі результати спортсменів та тренерів Світловодщини, які вже багато років поспіль є чемпіонами на національних та міжнародних змаганнях і підіймають спортивний та національно-патріотичний рейтинг Світловодщини не тільки на рівні області і України, а й Світу, клопотатиме на рівні області про надання стипендії спортсменам-переможцям чемпіонату Світу з хортингу.
Особлива подяка нашим меценатам, небайдужим до розвитку спорту та національно-патріотичного виховання молоді Світловодщини, а саме: народному депутату України Олесю Довгому, директору річкового терміналу Юрію Скічку, керівнику сільськогосподарського підприємства «Федірське» Любові Замковій, депутатам районної ради Андранику Тартикяну, Олегу Медянику, Тетяні Адактуєвій, голові Павлівської сільської ради Миколі Панасенку та депутатам сільських рад, фермеру села Павлівка Юрію Булаєнку, генеральному директору ТОВ «Гідроелектроцентр» Олександру Осадчому, а також Раїсі Швець та Ігорю Васечку.
Велика подяка спортсменам та їхнім родинам, тренеру-викладачу КЗ «КДЮСШ» Світловодського району» Анатолію Скоренцову і всім небайдужим та причетним! Вітаю всіх з перемогою!
Так тримати і тільки вперед!
Володимир Мусієнко, директор КЗ «КДЮСШ» Світловодського району».

Поширити
"Вісті Світловодщини"