ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Найпопулярнішим та дієвим методом роботи, виявлення підтримки та розвитку обдарованих дітей є проведення конкурсів різних рівнів – від місцевих до міжнародних; учнівських олімпіад – від районних до всеукраїнських. Навчання обдарованих, талановитих дітей, їхня підготовка до професійної реалізації в самостійному житті – актуальне питання сьогодення.
В КЗ «Ліцей «Надія» одним з основних напрямків роботи вчителів є підготовка здібних дітей до участі у різноманітних змаганнях, конкурсах, олімпіадах.
Сучасний освітній заклад – це простір, де дитина набуває певних знань, умінь та навичок й уможливлює реалізацію себе як особистості. Особливе місце в цьому належить учнівським олімпіадам, які забезпечують можливість створення свого майбутнього власними силами. Олімпіади допомагають школярам повірити в себе, наблизитися до більш якісної освіти. Цьому передує кропітка наполеглива щоденна праця учня й учителя, методичної служби, учителів-практиків.
У січні 2019 року розпочався ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Учні та вчителі КЗ « Ліцей «Надія» беруть активну участь в олімпіадах. Олімпіади ще тільки розпочалися, а наші учні вже порадували нас своїми перемогами. Ряд учнів продемонстрували чудові результати на обласному рівні. Так, Анжела Клименко, учениця 8-Б класу (корпус №2 с.Григорівка) виборола  ІІІ місце з української мови та літератури (вчитель-методист Шулешко Г.П.) та ІІІ місце з біології (вчителі Ткаченко Р.П., Набивач І.А.); Руслан Привалов, учень 11-А класу (корпус №1 с. Микільське) виборов ІІІ місце з біології (вчитель Пантюх А.Б.).
Учениця 8-Б класу (корпус №2 с.Григорівка) Діана Косячко стала переможницею ІІІ (обласного) етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель-методист Шулешко Г.П.)
Дирекція КЗ «Ліцей «Надія» дякує учням за перемоги, адже досягнення учнів є підґрунтям для їхнього успішного майбутнього. Лише той, хто розвиває свій талант, свої знання, може отримати перемогу у майбутньому. Не зупиняйтеся на досягнутому та впевнено йдіть до своєї мети.
Особливу подяку дирекція КЗ «Ліцей «Надія» висловлює вчителям, які готують учнів до участі в олімпіадах, адже їхня праця є надзвичайно важливою. Причому, з перемогою на обласному етапі вона не завершується, а й далі активно триває бо попереду інші конкурси.
Висловлюємо щиру вдячність родинам учнів, адже вони, в першу чергу, повинні знати, що ліцей пишається досягненнями їхніх дітей.
– Ми, насправді, дуже добре усвідомлюємо, що без підтримки батьків і розуміння з їхнього боку досягти таких результатів було б важко. Вітаємо всіх переможців і учасників олімпіад та конкурсів та бажаємо нових досягнень, бо попереду ще багато конкурсів. Так тримати!

Руслан Ткаченко,
директор КЗ «Ліцей «Надія».

Поширити
"Вісті Світловодщини"