Вітаємо працівників енергетичної галузі з професійним святом!

22 грудня – День енергетика

287
22 грудня – День енергетика

Успішна робота кожної окремої галузі господарства безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору. Завдяки вам, шановні енергетики, працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, ви забезпечуєте світло і затишок у кожній оселі. Саме це робить вашу професію однією з найнеобхідніших та найпрестижніших. Щодня, щогодини ви виконуєте свою професійну справу з повною віддачею.

Окремо вітаємо трудові династії – ви забезпечуєте сталий розвиток і процвітання енергетичної галузі.

Тож нехай усвідомлення значимості вашої професії, відповідальності, що пов’язана з нею, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові трудові звершення.

Зичимо міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту, хороших відносин у колективах та професійного зростання, а також впевненості у завтрашньому дні, добра, успіхів та благополуччя вам та вашим сім’ям!

Сергій Твердовський,

голова районної державної адміністрації.

Роман Домбровський,

голова районої ради.

Дорогі енергетики!

В найкоротший день року, 22 грудня, відзначається професійне свято працівників енергетичної галузі України.

Певно, ця дата вибрана не випадково, адже саме в найкоротший світловий день робота енергетиків найбільш помітна. Завдяки професіоналам своєї справи ми можемо радіти теплу наших домівок холодними зимовими вечорами, працювати, насолоджуватися переглядом фільмів, а також читанням книг під затишним світлом настільної лампи, всього не перерахувати.

Вітаємо представників цієї професії та дякуємо за ваш безцінний труд. Низький уклін вам та величезна подяка.

Без енергії в світі немає життя.
Енергетик країну веде в майбуття!
Україна вогнями яскравими сяє,
Енергетиків з днем професійним вітає!
Ми вам вдячні за світло у кожному домі,
За тепло і за віддану працю невтомну.
Без проблем і аварій щодня працювати,
А сьогодні – найкраще відсвяткувати!

Адміністрація, профспілковий комітет та Рада ветеранів Кременчуцької ГЕС.

Шановні Колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від наших енергетиків залежить безперебійна робота промислових підприємств, ефективність функціонування соціальної сфери, зв’язку та транспорту, гідний та комфортний побут українців.
Висловлюю щиру подяку за самовіддану працю і сердечно зичу усім щастя, здоров’я, сімейного благополуччя, добра й усіляких гараздів, стабільності та впевненості у завтрашньому дні! Нехай ваша праця приносить тільки радість та задоволення, а життєва енергія й оптимізм завжди будуть вірними супутниками.

Сергій Брайко, начальник Світловодського РЕМ.

Поширити
"Вісті Світловодщини"