Вітаємо призерів обласної олімпіади

28 січня 2017 року на базі навчально-виховного об’єднання №25 міста Кропивницький було проведено обласний етап Всеукраїнської олімпіади з біології. За рішенням журі з числа 118 учасників, представників різних районів і міст області, до числа кращих потрапили і учні шкіл Світловодського району.
Друге призове місце зайняла учениця 9 класу Федірківського навчально-виховного комплексу Валентина Сіда (вчитель Наталія Хоменко), третє – Дар’я Москальова, учениця 8 класу Павлівського навчально-виховного об’єднання (вчитель Світлана Денисенко). Дякуємо призерам за гідну презентацію навчальних закладів Світловодського району у обласних інтелектуальних змаганнях.
Учень 9 класу Великоандрусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Андрій Щербатко став призером обласної олімпіади з правознавства, яка відбулася 5 лютого у м. Кропивницькому. У олімпіаді взяли участь 68 представників обдарованої учнівської молоді області. Андрій завоював ІІІ місце.
Дякуємо вчителям Івану Федоровичу Дикому та Яні Іванівні Домбровській за якісну підготовку учня до участі в інтелектуальному змаганні.

 

Вітаємо Валю Сіду, Дашу Москальову та Андрія Щербатка, які не вперше демонструють високий рівень знань, а також дякуємо їхнім вчителям і батькам. Бажаємо нових перемог і звершень!
Тетяна Лазаревич, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти РДА.