Вітаємо учасниць краєзнавчого конкурсу учнівської молоді «Я пам’ятаю! Я пишаюсь!»

  683

  ЛИСТ - ПОДЯКА
  З метою залучення молоді до вивчення історії рідного краю, ознайомлення учнів з героїко-патріотичними традиціями минулого, виховання у школярів любові до України, Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва проводила краєзнавчий конкурс учнівської молоді «Я пам’ятаю! Я пишаюсь!» (Центральноукраїнці в боротьбі за незалежність Батьківщини).

  Організатором конкурсу ви­ступив факультет історії та права Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка за інформаційної підтримки Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва.

  Головними завданнями конкурсу, які ставили організатори перед школярами, було пробудження інтересу учнівської молоді до історії рідного краю, залучення школярів до пошукової роботи, виявлення у них дослідницького, творчого хисту, профорієнтація учнівської молоді. До складу журі увійшли викладачі, доценти, кандидати історичних наук кафедр Всесвітньої історії, історії України, докторський та професорський склад кафедри історичних наук КДПУ ім. В. Винниченка.

  До участі у конкурсі запросили учнів 10-11-х класів загальноосвітніх шкіл Кіровоградської області. Активними учасниками конкурсу стали школярі Світловодщини.

  На тему «Мешканці Кіровоградщини – захисники цілісності і незалежності України в Антитерористичній операції» реферат «Життя обірване війною», підготувала учениця 10 класу Захарівської школи Діана Гошівська.

  Реферат на тему «Центральноукраїнці у складі Вільного козацтва, армій УНР, держави П. Скоропадського, Української повстанської армії» підготувала учениця 11 класу Озерського НВК Аліна Щербина. Реферат «Історія українського козацтва» – учениця 9 класу Федірківського Валентина Сіда.

  За участь у конкурсі школярки отримали подяки за підписом декана факультету історії та права Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка Філоретова Л.М.
  Учнівські реферати залишаються у КОЮБ, бібліотеки області можуть використати роботи для експонування в читальних залах. Районна бібліотека надала інформацію про конкурс у бібліотеки району для ознайомлення з нею учнівської молоді.

  Тетяна Гуріна,
  бібліотекар районної бібліотеки.