Вітаємо юних літераторів-фантазерів Кіровоградщини!

Відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу для дітей та юнацтва «Літературний Всесвіт», який провів Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова (м. Дніпро).
До оргкомітету Національного центру аерокосмічної освіти молоді надійшло 560 робіт, серед них – 18 робіт учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти області. На конкурсі була представлена і Світловодщина.
За результатами конкурсу в номінації «Космічна казка» дипломом ІІ ступеня нагороджено вихованця Устинівського РБДЮТ Євгена Гузему; учень КЗ «Молодіжненський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів», вихованець Долинського РЦДЮТ Артем Гнатишин у номінації «Вірші» (молодша вікова група) отримав дипломом ІІ ступеня. Дипломами ІІІ ступеня у номінації «Есе» (старша група) нагороджено Назарія Гараська – учня Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів КЗ «Павлівське НВО» Світловодського району та Вікторію Поступальську, вихованку гуртка Благовіщенського РЦДЮТ.
Не дарма німецький письменник єврейського походження Ліон Фейхтвангер колись сказав: «Талановита людина – талановита в усьому». Щиро вітаємо нашого учня – гордість Світловодщини – Назарія Гараська, а також його вчителів-наставників О.Мостову, О.Стець, Н.Поступальську та Н.Гарасько з черговою перемогою!
За інформацією в соціальних мережах.