Вітаємо зі святом, аграрії Світловодщини!

420

Минулого тижня в Україні широко відзначили професійне свято аграріїв – День працівників сільського господарства.

Хліборобів Кіровоградщини щиро привітали голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко. Делегацію від Світловодського району очолили голова районної державної адміністрації серій Твердовський, голова районної ради Роман Домбровський та начальник управління агропромислового комплексу Володимир Маліцький.

– Ми добре цього року працювали як у полі, так і в інших сферах. Так, ми говоримо, що наразі переживаємо важкі часи, але говоримо і про будівництво нової України. Вкладаються капітальні інвестиції в будівництво доріг, модернізацію медичних та освітніх закладів. У нашій країні все буде гаразд, бо у нас – найкращі люди, які своєю працею дбають про її розвиток, ­– зазначив Сергій Кузьменко.

Керівники області також підкреслили вагомий внесок аграріїв у розбудову армії. «За вашої підтримки ми разом збудували українську армію, яка сьогодні надійно захищає кордони нашої держави і дає нам можливість на мирній Кіровоградщині працювати», – зауважив голова обласної державної адміністрації.

До свята кращих фахівців аграрної галузі відзначено почесними грамотами облдержадміністрації, обласної ради та міської ради Кропивницького. Серед нагороджених був і керівник ТОВ «Мас Агро» Іван Середа та директору ТОВ агрофірма «Федірки» Любов Замкова.

Наступного дня аграріїв району вітали голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський та голова районної ради Роман Домбровський під час районних заходів, присвячених Дню працівника сільського господарства.

Цього дня було сказано багато щирих слів подяки хліборобам, які забезпечують продуктами харчування громадян нашої держави, а також експортують сільськогосподарську продукцію за кордон. До слова запросили голову обласної ради сільгоспвиробників Івана Середу, якому вручили хліб-сіль – символ достатку та благополуччя.

Звертаючись до своїх колег, Іван Середа наголосив, що держава з повагою ставиться до аграріїв і щороку на високому рівні відзначає День працівників сільського господарства, відзначаючи кращих представників галузі високими нагородами.

– На сьогоднішні урочистості зібралися люди різних професій: трактористи, комбайнери, водії, доярки, свинарки та інші. Це люди, які своїм трудом дбають про добробут нашої держави. Від імені обласної ради сільгоспвиробників я щиро вітаю всіх працівників сільського господарства Світловодщини з їхнім професійним святом і бажаю миру, щоб хліборобська нива вам щедро родила високими врожаями, а в родинах був спокій і добробут, – сказав аграрій.

Теплими словами аграріїв вітали керівники району – голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський та голова районної ради Роман Домбровський.

– Сільськогосподарська галузь – це основна галузь нашого регіону, яка забезпечує надходження до бюджетів усіх рівнів, яка надає робочі місця жителям нашого району, яка несе соціальну відповідальність на територіях, де сільгоспвиробники здійснюють свою діяльність. В нашому регіоні жодна подія не відбувається без участі сільгоспвиробників; не реалізується жоден соціальний проект. За вашої допомоги, шановні аграрії, у нас ремонтуються дороги, покращуються умови надання послуг в освітніх, медичних та культосвітніх закладах району. Ваша допомога є основною у підтримці українських воїнів, які зараз боронять незалежність на східних кордонах нашої держави. Цей рік для сільського господарства був тяжким. Та дякуючи вашому вмінню працювати на землі, Світловодщина має непогані показники по врожайності. Я щиро дякую вам за роботу, за вашу чуйність і підтримку сільських громад, за те, що ви своєю працею забезпечуєте економічну стабільність як Світловодщини, так і держави в цілому, – сказав у своєму виступі Сергій Твердовський.

Звертаючись до присутніх в залі сільгоспвиробників, Роман Домбровський, в свою чергу, додав: «Завдяки вашій невтомній праці, яка не має вихідних днів, ми маємо і хліб, і до хліба. Це свято людей найблагороднішої і найпочеснішої професії – хліборобів. І ми всі вклоняємося вам до землі за вашу працю.

Керівники району щиро побажали аграріям району і в подальшому досягати успіхів у праці, а також мира і злагоди в родинах.

Цього дня було нагороджено ряд кращих працівників сільськогосподарської сфери. Так, Дипломом Міністерства аграрної політики та продовольства України нагороджено засновника спільного українсько-болгарського багато­профільного товариства з обмеженою відповідальністю «НАК» Олега Медяника, подяки Кіровоградської обласної державної адміністрації та обласної ради оголошено керівнику СФГ «Шевченко» Сергію Шевченку, директору ПП «Ніколь» Вадиму Дмитрієву; почесні грамоти Світловодської районної державної адміністрації та районної ради отримали: тракторист-машиніст ФГ «ДЖИВАН ДАРВІН» Іван Зозуля, голова ФГ «ЗОЛОТАРІВСЬКЕ» Юрій Магдій, завідувач господарством ТОВ «МАС АГРО» Іван Сушко, тракторист-машиніст ФГ «КОЛОС» Віктор Санжаровець, тракторист СФГ «ЗУЄНКО» Віталій Андріанов, тракторист СФГ «ШЕВЧЕНКО» Владислав Харитонович, тракторист СФГ «БАШМАЧЕНКОВ» Віктор Харлан, тракторист СФГ «ГВІСА» Вадим Штиренко; грамоти районної державної адміністрації та районної ради отримали: механік ТОВ «ІН­АГРО»Олександр Арендаренко, заступник директора ТОВ «ІНАГРО» Василь Арендаренко, тракторист ПП «ПОЛІНА» Петро Артеменко, робітниця СС «ЛАН» Валентина Артеменко, водій СФГ «Гводій» Василь Вакуленко, керуючий ФГ «ВК і К» Микола Головачев, водій ФГ «КАСПІЙ» Олександр Гончаров, водій СФГ «ШЕВЧЕНКО» Юрій Грінцевич, тракторист ПП «ПОЛІНА» Денис Довгий, комбайнер СФГ «ШЕВЧЕНКО» Анатолій Коряченко, тракторист-машиніст СФГ «ГВІСА» Микола Кондрашов, тракторист-машиніст ПП «ПОЛІНА» Микола Кодаченко, доярка ТОВ «МАС АГРО» Наталія Кім, тракторист СС «ЛАН» Костянтин Кінічук, робітник ФГ «ВК і К» Богдан Жуков, механік-тракторист ФГ «КАСПІЙ» Володимир Кіреєв, тракторист ТОВ «ІНАГРО» Іван Лєбєдєв, тракторист-машиніст ФГ «КОЛОС» Євгеній Лисенко, технік з племінної справи ФГ «ВК і К» Людмила Максюта, тракторист-машиніст ФГ «ДЖИВАН ДАРВІН» Михайло Мерзлий, тракторист СФГ «ЮЩЕНКО» Анатолій Левченко, водій СФГ «БАШМАЧЕНКОВ» Юрій Пилипенко, робітник ФГ «ВК і К» Валерій Пічіненко, робітник СС «ЛАН» Ігор Поборозник, тракторист ФГ «Сербин» Валерій Пономаренко, водій ПП “ПОЛІНА” Володимир Савчук, тракторист-машиніст ТОВ «МАС-АГРО» Анатолій Татаров, тракторист-машиніст ТОВ «МАС-АГРО» Сергій Тищенко, комбайнер СС «ЛАН» Анатолій Тороп, тракторист СФГ «БАШМАЧЕНКОВ» Ігор Швирид.

Урочисті заходи завершилися святковим концертом.

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.