Влада для громади

565

З метою популяризації, піднесення престижності, стимулювання педагогічної праці освітян і поширення кращого педагогічного досвіду, депутати районної ради, за поданням районної державної адміністрації, затвердили Положення про районну педагогічну премію імені І.П. Рака.

Педагогічна премія встановлюється у розмірі посадового окладу за 14 тарифним розрядом і виплачується за рахунок коштів районного бюджету, передбачених на фінансування галузі «Освіта».

Хто може бути претендентами?

Кандидатами на присудження педагогічної премії можуть бути громадяни України, а також громадяни інших держав, які мають значні здобутки в дослідженні, розвитку та реалізації інноваційних педагогічних ідей.

Не допускаються до участі у конкурсі особи, які входять до складу конкурсної комісії та особи, яким уже присуджувалася дана педагогічна премія.

Педагогічна премія вручається щорічно під час урочистостей з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

З метою забезпечення поінформованості населення пільгових категорій Світловодського району щодо питань соціального захисту (учасники АТО, сім’ї загиблих учасників АТО, воїни-інтернаціоналісти, учасники бойових дій, багатодітні сім’ї, малозабезпечені сім’ї, сім’ї опікунів, вимушені переселенці із зони проведення АТО, сім’ї ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС) депутати районної ради, за поданням районної державної адміністрації, внесли доповнення до районної програми соціального захисту населення Світловодського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14 січня 2016 року №35. Вони передбачають передплату газети районної державної адміністрації та районної ради «Вісті Світловодщини» на 2018 рік вищезазначеним категоріям населення.

Поширити
"Вісті Світловодщини"