Власівчани наполягають на приєднанні до Полтавщини

Днями у Полтавській обласній раді відбулося засідання депутатської комісії з правоохоронної діяльності. Серед питань, які обговорювалися на засіданні, було розглянуто звернення власівчан до Полтавської облради з проханням посприяти приєднанню селища Власівка до Полтавщини.
За інформацією «Новини Полтавщини», на засіданні комісії був присутній Власівський селищний голова Анатолій Бабаченко разом із представниками очолюваної ним громади.
– Власівка – єдина територія Кіровоградської області, яка розташована на лівому березі Дніпра. До 1963 року село входило до меж Полтавської області. Межа з Кіровоградською областю у нас всього 400 м, решта – з Кременчуцьким районом. Нинішня адміністративна реформа для нас неможлива, оскільки нам немає з ким об’єднуватися. Територія бюджетоутворююча для Кіровоградщини, самодостатня, але ми звертаємося з клопотанням приєднати Власівку до Полтавщини. До Світловодська від нас 14 км, а до Кременчука — 10. Проводили навіть референдум у 1998 році про те, щоб повернутися до Полтавщини, і більше 90% висловилося «за», але тоді наші побажання не врахували, – повідомив пан Бабаченко.
Комісія підтримала проєкт рішення облради про включення смт. Власівка Кіровоградської області до складу Кременчуцького району Полтавської області, хоча й визнала, що законодавчих підстав для цього, поки що, немає.

Підготовлено за інформацією
видання «Новини Полтавщини».