Внаслідок пожежі загинули дві особи

325

10 грудня о 07.00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул. Центральній у Григорівці. Прибувши на місце події рятувальники встановили, що у будинку горять домашні речі на площі 5м2. О 07.55 пожежу було локалізовано, а о 08.16 – ліквідовано.

Під час гасіння пожежі вогнеборці виявили тіла двох загиблих чоловіків. До гасіння пожежі залучалися 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Світловодськ та місцева пожежна команда с.Глинськ.

Причина пожежі та обставини смерті чоловіків наразі встановлюються.

Рятувальники закликають громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті, адже біду завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.

Дотримуйтесь таких правил: не паліть у ліжку; слідкуйте за станом та справніс­тю електромережі; у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі тощо; не залишайте малолітніх дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками; намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж – не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності; подбайте про захист помешкання при користуванні пічним або газовим опаленням.

Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

17 державна пожежно-рятувальна частина У ДСНС України у Кіровоградській області.

Поширити
"Вісті Світловодщини"