Волейбол у Захарівці

252

Змагання з волейболу серед команд сільських рад продовжилися 24 лютого на базі спортивної зали Захарівського навчально-виховного комплексу.


Участь у змаганнях взяли 6 команд – Григорівської, Микільської, Миронівської, Захарівської сільських рад (2 команди – школярів та дорослих), команда с. Подорожнє Великоандрусівської сільської ради. В черговий раз команда Григорівської сільської ради довела, що вона – найкраща у цьому виді спорту: Григорівка – І місце, Подорожнє – ІІ місце, Микільське – ІІІ місце. Відповідно, кількість балів: Григорівка – 30 балів, Подорожнє – 24, Микільське – 16, Миронівка – 10, команда Світловодського відділення поліції – 6, Захарівка – 6 балів.

Кращими гравцями в командах стали Арсен Воловик – Григорівська сільська рада, Владислав Мосуренко – с. Подорожнє, Сергій Мілак – Микільська сільська рада.

Учасників змагань вітав та нагороджував грамотами Сергій Косенко – головний суддя змагань, директор КЗ «ЦДЮТ».

Дякуємо за гостинність та забезпечення комфортних умов для проведення змагань адміністрації навчально-виховного комплексу в особі директора Наталії Риженко.

Четвертий етап чемпіонату та фінал змагання з волейболу відбудеться 3 березня 2018 року у м. Світловодську на базі спортивної зали Світловодського відділення поліції.

Лариса Сачевська, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА.

Поширити
"Вісті Світловодщини"