Вони – кращі серед хортингістів

551

Нещодавно спортивна спільнота Світловодщини поповнилася титулованими спортсменами. Так, 17 червня, під час проведення турніру з хортингу на кубок голови Світловодсь­кої районної державної адміністрації посвідчення про звання майстра спорту України та кандидата в майстри спорту України вручили Євгенію та Анастасії Скоренцовим, які є членами військово-патріотичного клубу хортингу «Козак» (с. Федірки), а також неодноразовими призерами чемпіонатів України, Європи та Світу з хортингу.

Тренує спортсменів, як й інших членів клубу, їхній батько – Анатолій Скоренцов. На питання, чи важко було здобути високе звання майстра спорту України, Євгеній Скоренцов зауважив:

– Дійсно, шлях до цього звання був нелегким. Майже сім років я займаюся цим видом спорту, побував не лише на чемпіонатах України, а й Європи, Світу; виборов чималу кількість призових місць. Але всі ці змагання, тренування – не лише заради медалей. Завдячуючи хортингу, всі ми стали патріотами своєї держави, ми тренуємо силу, волю і прагнення до перемоги.

– Я щиро вдячна нашому татові, який є тренером, за ті досягнення, які я маю сьогодні, – говорить Анастасія Скоренцова. Це додає наснаги і надалі тренуватися, наполегливо працювати, аби досягти ще більших висот у спорті. Також всі ми, спортсмени-хортингісти Світловодщини, дякуємо керівництву району, підприємцям-благодійникам, за допомогою яких маємо можливість брати участь у змаганнях найвищих рівнів. Спортсменам це вкрай необхідно, аби бути у гарній спортивній формі, – на завершення сказала Настя.

Будемо сподіватися, що тренери, які сьогодні працюють на базі комунального закладу «Світловодська районна спортивна школа» і надалі виховуватимуть кращих спортсменів України.

Світлана Калугіна.

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.