Всеукраїнський тиждень дитячого читання у Глинській сільській бібліотеці.

З 28 березня по 1 квітня Глинська бібліотека гостинно зустрічала дітей. Тут проходили заходи приурочені Всеукраїнському тижню дитячого читання.
Розпочався він презентацією книжкової виставки «Дивосвіт дитячої книги». На ній були представлені нові дитячі книги, які нещодавно надійшли до бібліотеки. Разом із кмітливими і хоробрими героями захоплюючих книг, які були представлені на виставці, читачі мали змогу поринути у вир захоплюючих та неймовірних подій. Приємно зазначити, що книжковий фонд бібліотеки систематично поповнюється новими книгами для користувачів-дітей за рахунок бюджету сільської ради. В цей день також був проведений інформаційний компас «Журнальна феєрія». Діти не тільки познайомилися із періодичними видання для дітей та юнацтва, а й відповідали на запитання із рубрики «З торбинки дядечка Запитальника».
29 березня було проведено гру-змагання «Літературними стежками». В ній взяли участь дві команди – «Літературознавці» та «Всезнайки». Щоб здобути перемогу, кожна команда повинна була докласти зусиль, адже завдання були різноманітні. Діти змагалися у таких конкурсах: «П’ять біографій – п’ять письменників», «П’ять ключових слів – герой», «Чи уважні ви читачі», «Калейдоскоп літературних героїв» та інші. Перемогу здобула команда «Книголюбів».
30 березня діти приймали участь у ігровій програмі «Парад літературних героїв» . У конкурсі взяли участь учні 2-3 класів. Найбільше балів заробили Ілона Орел – 20 , та Анна Рибакова – 18. Активними були Анна Березіна, Анастасія Шанко і Софія Миколащенко.
31 березня діти взяли участь у конкурсі малюнків «Твір я цей прочитав і ось що намалював». Гарні малюнки намалювали всі учасники конкурсу. Але переможцями журі визначило Анну Березіну та Анну Рибакову.
1 квітня – на завершення Тижня дитячого тижня пройшов конкурс дитячого читання «Книгоманія-2017». В ньому взяли участь учні 6-го класу. Перемогу здобула Дар’я Татаренко, яка і представлятиме нашу бібліотеку на районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія».
Найактивнішими учасниками Тижня дитячого читання були Анна Рибакова, Анна Березіна, Ілона Орел, Вікторія Герко, Ліза Водяна, Віталіна та Аліна Горівщенко, Анастасія Шанко, Олена Лавришина та Софія Миколащенко.
За участь у конкурсах діти отримали заохочувальні подарунки та солодощі.

Тетяна Стецунова, завідуюча бібліотекою

Поширити
"Вісті Світловодщини"